utahovák pneu.pistol. 1/2" 6-8 bar 312 Nm + hlavice v kufru
Kód: 42.01-22120--MAM-1234477674-Detailní popis produktu
Pneumatický utahovák Proteco je určen k utahování a povolování matic a šroubů. Maximální utahovací moment je 312 Nm. Připojení pneumatického utahováku ke kompresoru se provádí přes rychlospojku s možností využití přimazávače, který je součástí balení. Výhody a charakterisrické znaky - Vhodný pro utahování a povolování matic a šroubů - Maximální utahovací moment 312 Nm - Bohaté příslušenství - V plastovém kufříku Obsah balení: - Pneumatický utahovák 1/2" - Průmyslová hlavice 9 mm - Průmyslová hlavice 10 mm - Průmyslová hlavice 11 mm - Průmyslová hlavice 13 mm - Průmyslová hlavice 14 mm - Průmyslová hlavice 17 mm - Průmyslová hlavice 19 mm - Průmyslová hlavice 22 mm - Průmyslová hlavice 24 mm - Průmyslová hlavice 27 mm - Nástavec průmyslový 100mm 1/2" - Olejový přimazávač - Adaptér rychlospojky - Olejnička - Klíč zástrčný 6HR - Plastový kufrDoplňkové parametry
| Kategorie: | Pneumatické utahováky |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.2 kg |
| EAN: | 8591084420928 |
| Hmotnost: | 2,2kg |
| Spotřeba tlakového vzduchu: | 145l/min |
| utahovací moment: | 312Nm |
| Upínání: | 1/2" |
| Pracovní tlak: | 6-8bar |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
