Ultrabot Magnum Junior

Kód: 95344--MAM-421748-
Značka: BAZENY-OBCHOD
ZDARMAZDARMA
Ultrabot Magnum Junior
89 540 Kč 74 000 Kč bez DPH
skladem do týdne

Detailní informace

Detailní popis produktu

Automatický vysavač MAGNUM JUNIOR

Automatický vysavač bazénu Ultrabot MAGNUM Junior je profesionální model určený pro bazény všech tvarů o velikosti do 25 m. MAGNUM automaticky setře, vyčistí a podtlakově přefiltruje nečistoty ve Vašem bazénu. Vysoce výkonný jemný filtr s filtrační schopností od 20 mikronů přefiltruje 22 m3/hod. vody a zachytí i velmi jemné nečistoty, zárodky řas a mikroorganismů.


Čistící kartáče setřou plochu 400 m2 za hodinu a odstraní nečistoty usazené na dně bazénu, což se projeví na vysoké kvalitě vody a nižší spotřebou chemikálií, zvláště chlóru. Díky PVA (polyvinylalkohol) kartáčům umožňuje vyčistit jakýkoliv povrch bazénu, tj. plastové, foliové, sklolaminátové, keramické bazény a další.

Robot MAGNUM je vybaven programovatelnou řídící jednotkou s LCD displejem a patentovaným systémem s inteligentním algoritmem AQUA SMART, který po nastavení parametrů a krátkém prověření bazénu zvolí nejvhodnější čistící cyklus pro tvar a velikost Vašeho bazénu. Použití systému AQUA SMART zajistí rychlé a systematické čištění, úsporu energie a také prodlouží životnost vysavače díky nižšímu opotřebení všech částí.

Řídící jednotka umožňuje nastavit řadu parametrů (až 16) jako režim čištění, velikost bazénu, délku čistícího cyklu, sací sílu pumpy, tvar a povrch bazénu a další. Efektivní čištění zajišťují speciální funkce: odložený start (až 3h), senzor detekce vzduchu (zabezpečí robot při pohybu v malé hloubce nebo mimo bazén), autodetekce překážek, signalizace stavu filtru. Robot je absolutně nenáročný na obsluhu a údržbu.

Samozřejmostí je velmi jednoduché ovládání - po vložení do bazénu a následném zapnutí se o  robota nemusíte starat, neboť se po ukončení čistícího cyklu sám vypne.

MAGNUM má navíc dálkové rádiové řízení - robot může být dálkovým ovládáním řízen do těch míst bazénu, které vyžadují dodatečné čištění. Součástí dodávky je i vozík pro snadnou manipulaci a uložení kabelu.

MAGNUM má 2 hnací motory, které jsou stejně jako motor čerpadla kompaktní motory 24V bez kartáčků, tj. není nutná žádná výměna kartáčků, což se projeví delší dobou upotřebitelnosti.

    * délka plovoucího kabelu 30 m
    * rychlost pohybu 16 m/min (960 m/hod.)
    * čistící rychlost 400 m2/hod.
    * přefiltrovaný objem vody 22 m3/hod.
    * opakovaně použitelný filtr s propustností od 20 mikronů
    * programovatelná řídící jednotka s patentovaným systémem AQUA SMART
    * doba čistícího cyklu 3 h, 5 h nebo 7 hodin
    * dálkové ovládání řízení a funkcí řídící jednotky
    * primární napětí 230V / 50Hz
    * sekundární napětí 24V, 2 hnací motory i motor pumpy bez kartáčků
    * maximální pracovní teplota 35 °C, minimální teplota 10 °C
    * skladovací teploty 5 °C – 45 °C mimo přímé sluneční záření
    * dodáváno s vozíkem pro snadnou manipulaci a uložení kabelu

Návod ke stažení automatického bazénového vysavače MAGNUM JUNIOR

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX

Blog

Zobrazit více