trafopájka 200 W
Kód: 51.16-TP-200--MAM-1234477843-Detailní popis produktu
Trafopájka PROTECO 200W je určena především k měkkému pájení - zejména k vytváření elektricky vodivého spojení vodičů, u nichž se neočekává odolnost vůči mechanickému namáhání, dále k řezání či spojování plastu. Transformátorová pájka umožňuje nastavení tří teplotních rozsahů podle druhu prováděné činnosti. Provedení pájky umožňuje pevný úchop při práci a zabudované světlo umožní používat nářadí i ve zhoršených světelných podmínkách. Práce s pájkou je rychlá, efektivní a ekonomická. Výhody a charakteristické znaky - Určená především k měkkému pájení - Ergonomická rukojeť - Nastavení tří teplotních rozsahů při pájení - Integrované světlo - Maximální teplota 650 °C - Příkon 200 W Nastavitelný rozsah teploty pájecího nástavce: - Pro spojování/řezání plastů: 70-200 °C - Pro měkké pájení: 200-350 °C - Pro vypalování symbolů na dřevo a měkké pájení: 350-650 °CDoplňkové parametry
| Kategorie: | Pájecí pistole |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.8 kg |
| EAN: | 8591084511855 |
| Příkon: | 200W |
| Třída ochrany: | II |
| Hmotnost: | 0,8kg |
| Napětí: | 220-240 |
| Teplota na hrotu: | 70-650 |
| Typ MALL: | pájecí pistole |
| Délka držáku s pájecím hrotem: | 9,5 |
| Doba zahřátí: | 20 |
| Doba vychladnutí: | 60 |
| Krytí: | IPX0 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
