Total TPVP1381 - hadice pro vibrátor do betonu, 6m
Kód: TPVP1381--MAM-1099861924-Související produkty
Detailní popis produktu
Hadice pro zhutňovač betonu TP630-2E. Průměr 45 mm, délka hlavy 580 mm, délka flexibilní hadice je 6 m.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | HLADIČKY A VIBRÁTORY BETONU |
|---|---|
| Hmotnost: | 16 kg |
| EAN: | 6925582187939 |
| technické parametry: | 6m |
| značka: | TOTAL |
| doplňující parametr: | 16kg |
| Typ produktu: | příslušenství |
| Hmotnost: | 16 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Zástupce výrobce v EU : | Madal Bal a. s. |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU : | Bartošova 40, 760 01 Zlín |
| E-mail zástupce v EU : | info@madalbal.cz |
