Total TG1252306 - úhlová bruska 230 mm, 2400W
Kód: TG1252306--MAM-1099861585-
Skladem
Úhlová Bruska TG1252306 je vysoce výkonná bruska pro průmyslové použití.Bruska je jednoduché...
Detailní informace
Detailní popis produktu
Výkonná bruska pro náročné řezací a brusné práce, odbrušování svařovacích švů apod.
  • Velmi silný 2400 W motor pohánějící brusku si snadno poradí i s obtížným materiálem
  • Pro snadnou údržbu jsou uhlíky přístupné z vnějšku stroje
  • převody z kvalitní legované 20MnCr5 oceli
  • funkce pozvolného rozběhu
  • industriální kvalita
  • pancéřované vinutí motoru
  • otočná rukojeť
  • snadno přístupné uhlíky
  • zámek spínače
Manuál: https://static.madalbal.cz/manuals/TG1252306.pdf
Doplňkové parametry
Kategorie: ÚHLOVÉ BRUSKY
Hmotnost: 7 kg
EAN: 6925582188769
napětí/frekvence: 230 V / 50 Hz
otáčky: 6300/min
příkon: 2400 W