TIM SISTEM ALMA MONS sporák na tuhá paliva - bílý/pravý
Kód: 8606029290679Související produkty
Ocelová krbová kamna Zvezda s troubou. Litinový rošt. Obložení topeniště: šamotové cihly.
Malá venkovní kamna s troubou Prity.
Potěšení smyslů. Takové je spojení praskání dřeva, pohled do ohně a vůně pečeně z trouby. Jednoduchý design, topeniště, kam se vejdou i 50 cm polena a trouba s roštem. V dolní...
Korpus kamen z ocelového plechu o síle 2 mm. Horní deska ocelový plech o síle 4 mm. Obložení spalovací komory šamotové cihly. Litinový rošt spalovací komory. Komínová klapka....
Detailní popis produktu
| Parametry: | |
| Jmenovitý výkon: | 6,0 kW |
| Celkové rozměry V x Š x H: | 800 x 925 x 550 mm |
| Rozměry trouby V x Š x H: | 220 x 445 x 410 mm |
| Rozměry topeniště (letní)V x Š x H: | 240 x 190 x 350 mm |
| Rozměry topeniště (zimní)V x Š x H: | 300 x 190 x 350 mm |
| Hmotnost: | 91 kg |
| Průměr kouřovodu: | 120 mm |
| Vývod kouřovodu: | horní + zadní |
| Palivo: | dřevo, dřevěné brikety |
| Barva plechu: | černá |
| VÝHODY: | |
| - prosklené topeniště | |
| - trouba v provedení nerez včetně roštu | |
| - ocelová broušená plotna | |
| - topeniště v kombinaci litina - vermikulit | |
| - zimní a letní rošt | |
| - čtyři barevné varianty smaltu | |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | SPORÁKY NA TUHÁ PALIVA |
|---|---|
| Hmotnost: | 91 kg |
| EAN: | 8606102615597 |
Sporák ALMA MONS na tuhá paliva vhodně doplňuje nabídku sporáků s proskleným topeništěm.V základní černé barvě spolu se smaltovaným plechem na bocích zapadne do každého interiéru.
Sporák ALMA MONS na tuhá paliva vhodně doplňuje nabídku sporáků s proskleným topeništěm.V základní černé barvě spolu se smaltovaným plechem na bocích zapadne do každého interiéru.
Teplovodní výměník o výkonu 12 kW. Pečící trouba na pravé straně. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2 mm. Horní deska z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací...
Krbový sporák Zvezda. Prosklená dvířka. Umístění sporáku: vpravo. Komínový vývod: horní, vpravo. Horní deska: 6 mm ocel. Barva: hnědá.
Barevné provedení: slonová kost. Nerezová pečící trouba. Prosklená dvířka trouby vybavená teploměrem. Ocelová horní deska. Ozdobné madlo. Prosklená dvířka topeniště. Praktický...
Krbový sporák Zvezda. Trouba na levé straně. Komínový vývod: horní, na levé straně. Horní deska: 6mm ocel. Barva: černá.
Barevné provedení: černá. Teplovodní výměník o výkonu 10 kW. Nerezová pečící trouba. Prosklená dvířka trouby vybavená teploměrem.
Sporák s výměníkem je určený pro vytápění s napojením na vodní otopný systém. Sporák má zabudovanou měděnou ochlazovací smyčku, která zabraňuje přehřátí systému. Ve sporáku je...
Sporák na tuhá paliva ZVEZDA NARODNA SP GLASS
Sporák na tuhá paliva Zvezda. Umístění trouby: vpravo. Komínový vývod: horní, vpravo. Obložení topeniště: šamotové cihly.
Litinový sporák GULIVER je určen k vytápění všech obytných prostor a pro přípravu pokrmů. Velkou výhodou je jeho vysoká účinnost. Svým originálním vzhledem se hodí do všech...
Teplovodní výměník s ochlazovací smyčkou. Pečící trouba. Varná deska. Barva grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Prosklená dvířka topeniště....
Prosklená dvířka trouby. Umístění trouby vpravo. Vývod kouřovodu horní, vpravo. Horní deska 6 mm ocel. Barva černá, lesklá
Barevné provedení: černá. Teplovodní výměník o výkonu 10 kW. Nerezová pečící trouba. Prosklená dvířka trouby vybavená teploměrem. Ocelová horní deska.
Prosklená dvířka trouby. Prosklená dvířka topeniště. Praktický úložný prostor pro skladování dřeva. Obložení topeniště šamotové cihly
Barevné provedení: červená bordó. Nerezová pečící trouba. Umístění trouby: vpravo. Umístění kouřovodu: vpravo. Prosklená dvířka trouby vybavená teploměrem. Ocelová horní deska....
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | TIM SISTEM d.o.o. |
|---|---|
| Adresa : | ul. Prva industrijska br. 9, 22330 Nova Pazova, Serbia |
| E-mail : | sales@timsistem.rs |
