THORMA OKONOM 75 FIKO DE LUXE bílý levý - sporák na tuhá paliva
Kód: 4104689Související produkty
Korpus kamen z ocelového plechu o síle 4-5 mm. Obložení topeniště vermikulit. Litinový rošt spalovací komory. Prosklená dvířka trouby vybavená teploměrem. Prosklená dvířka...
Pečící trouba. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o tloušťce 3-4 mm. Spalovací komora je obložená ohnivzdornými tělesy, které hromadí teplo a zvyšují teplotu hoření....
Malá venkovní kamna s troubou Prity.
Pečící trouba. Boční obložení keramické dlaždičky. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o tloušťce 3-4 mm. Spalovací komora je obložená ohnivzdornými tělesy, které hromadí...
Detailní popis produktu
| Model | OKONOM 75 FIKO De Luxe bílý levý |
| Typové číslo | F9375712061 |
| Jmenovitý výkon | 7 kW (kilowat) |
| Rozsah výkonů | 3,5 až 10,5 |
| Celkový vytápěný prostor | 82 až 205 |
| Provedení | dvouplášťové |
| Materiál druhého pláště | plech |
| Barva základní | bílá |
| Barva pláště | bílá |
| Druh povrchu | smalt |
| Typ plotny | varná plotna z ocelového plechu |
| Odkládací prostor na dřevo | přístupný vyjížděcí odkládací prostor |
| Uchycení dveří trouby | demontovatelné dvířka pro snadné čištění |
| Typ dveří trouby | prosklené dveře trouby s teploměrem |
| Držák na sušení | ne |
| Rozměr - výška | 850 mm |
| Rozměr - šířka | 755 mm |
| Rozměr - hloubka | 600 mm |
| Průměr hrdla kouřovodu | 120 mm |
| Umístění kouřovodu | boční, horní, zadní |
| Výška hrdla kouřovodu nad podlahou | 641 mm |
| Provozní tah komína (Pa) | 12 Pa |
| Typy doporučených paliv | dřevo, dřevěná briketa, hnědouhelná briketa |
| Spotřeba paliva - drevo | 2,5 kh/hod (Kilogram za hodinu) |
| Spotřeba paliva - brikety | 1,8 kh/hod (Kilogram za hodinu) |
| Délka polen | 25 cm |
| Maximální obvod polen | 25 cm |
| Spalování | dvoustupňové |
| Hoření | na roštu |
| Účinnost - pro dřevo | 75,70 % |
| Účinnost - pro brikety | 74,20 % |
| Materiál roštu | litina |
| Materiál vyzdívky | šamot |
| Regulace přívodu vzduchu | samostaně |
| Přívod vzduchu | z interiéru |
| Velikost skla šířka | prikládací dvířka nejsou prosklená mm |
| Velikost skla výška | prikládací dvířka nejsou prosklená mm |
| Rozměry přikládacího otvoru - šířka | 180 mm |
| Rozměry přikládacího otvoru - výška | 116 mm |
| Přikládací dvířka oddělená od dvířek popelníku | ano |
| Bezpečná vzdálenost od hořlavých stavebních konstrukcí a nábytku na bocích | 600 mm |
| Bezpečná vzdálenost od hořlavých stavebních konstrukcí a nábytku před dvířky | 800 mm |
| Bezpečná vzdálenost od hořlavých stavebních konstrukcí a nábytku za spotřebičem | 300 mm |
| Minimální přesah nehořlavé podložky pod kamna vpředu | 300 mm |
| Minimální přesah nehořlavé podložky pod kamna na bocích | 100 mm |
| Hmotnost topidla bez příslušenství | 122 kg |
| Záruční doba | 24 měsíc |
| Doba dodání | na dotaz |
| Dodávané příslušenství | smaltovaný pekáč; smaltovaný plech k pečení;mřížka |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | SPORÁKY NA TUHÁ PALIVA |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 122 kg |
Sporák s výměníkem je určený pro vytápění s napojením na vodní otopný systém. Ve sporáku je zabudovaný regulátor výkonu do topné soustavy. Regulace primárního spalování je...
Pečící trouba na levé straně. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2 mm. Horní deska z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními...
Prosklená dvířka trouby. Prosklená dvířka topeniště. Praktický úložný prostor pro skladování dřeva. Obložení topeniště šamotové cihly
Sporáky ALFA PLAM jsou jistotou Vašeho správného výběru, pro nejlepší vaření, pečení a topení v jednom. Vysoká kvalita konstrukce, použitých materiálů i zpracování Vás nikdy...
Pečící trouba na levé straně. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2 mm. Horní deska z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními...
Prosklená dvířka. Trouba na pravé straně. Komínový vývod horní, na pravé straně. Horní deska 6 mm ocel. Barva černá
Teplovodní výměník. Pečící trouba. Varná deska. Barva grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Prosklená dvířka topeniště
Sporák na tuhá paliva Zvezda. Obložení topeniště: šamotové cihly.
Pečící trouba. Varná deska. Barva grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Prosklená dvířka topeniště. Prosklená dvířka trouby s teploměrem....
Sporák s výměníkem je určený pro vytápění s napojením na vodní otopný systém. Ve sporáku je zabudovaný regulátor výkonu do topné soustavy. Regulace primárního spalování je...
Litinový sporák GULIVER je určen k vytápění všech obytných prostor a pro přípravu pokrmů. Velkou výhodou je jeho vysoká účinnost. Svým originálním vzhledem se hodí do všech...
Sporák s výměníkem je určený pro vytápění s napojením na vodní otopný systém. Sporák má zabudovanou měděnou ochlazovací smyčku, která zabraňuje přehřátí systému. Ve sporáku je...
Sporák s výměníkem je určený pro vytápění s napojením na vodní otopný systém. Ve sporáku je zabudovaný regulátor výkonu do topné soustavy. Regulace primárního spalování je...
Barevné provedení: černá. Teplovodní výměník o výkonu 10 kW. Nerezová pečící trouba. Prosklená dvířka trouby vybavená teploměrem. Ocelová horní deska. Ozdobné madlo. Prosklená...
Sporák na tuhá paliva ZVEZDA NARODNA SP GLASS
Sporák s výměníkem je určený pro vytápění s napojením na vodní otopný systém. Ve sporáku je zabudovaný regulátor výkonu do topné soustavy. Regulace primárního spalování je...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | THORMA Výroba s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Šávoľská cesta 1, 986 01 Fiľakovo |
| E-mail : | sales@thorma.sk |
