Svářečská kukla samostmívací P550S | Hokejová edice
Kód: 10.55-P550-S-HOKEJ--MAM-1247284271-Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Svářečské kukly |
|---|---|
| EAN: | 8591084112298 |
| Pracovní teplota: | -5 až 50°C |
| Velikost průzoru filtru: | 93 x 43mm |
| Napájení filtru: | 1x CR2032 |
| Zatmavení filtru: | DIN 9 - 13 |
| Druh spínání: | plně automatické |
| Čas rozjasnění filtru: | 0,1 až 1 |
| Optické senzory: | 4 |
| Ochranna: | DIN 16 |
| Základní zatmavení: | 4 |
| Nastavení citlivosti: | plynule |
| Typ: | P550-S-HOKEJ |
| Materiál: | polyamid |
| Pro metody: | sváření / broušení |
| Skladovací teplota: | -20 až 70°C |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
