svářečka polyfúzní 800W zrcadlová s nástavci 20, 25, 32
Kód: 10.55-815--MAM-1234477965-Detailní popis produktu
Polyfúzní svářečka 800 W zrcadlová je určená ke svařování trubek a tvarovek zhotovených z termoplastických materiálů PP-R, PB, PE. Pomocí svářečky lze snadno a rychle zhotovit rozvod vody, rozvod stlačeného vzduchu, nebo opravit případnou havárii. Ploché těleso a tím pádem i malá vzdálenost nástavců umožňuje snazší napojování zejména stávajících rozvodů ve stísněných prostorech. Svářečka je vybavena plynulou regulací teploty a kontrolkami provozních stavů. Výhody a charakteristické znaky - Ke svařování trubek a tvarovek zhotovených z termoplastových materiálů PP-R , PB, PE - Vybavena plynulou regulací teploty a kontrolkami provozních stavů - Obsahuje nástavce 20, 25, 32 mmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Svářečky |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.1 kg |
| EAN: | 8591084107300 |
| Příkon: | 800W |
| Pracovní teplota: | 0 - 300°C |
| Stupeň krytí: | IP 20 |
| Třída ochrany: | I |
| Provozní napětí: | 230 V ~ 50 HzV |
| Hmotnost: | 2,1kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
