svářečka polyfúzní 800W s nástavci 20, 25, 32
Kód: 10.55-810--MAM-1234478002-Detailní popis produktu
Polyfúzní svářečka 800 W s podstavcem a nástavci. Polyfúzní svářečka je určena ke svařování trubek a tvarovek o průměru 20, 25 a 32 mm zhotovených z termoplastických materiálů PPR, PB a PE.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Svářečky |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.1 kg |
| EAN: | 8591084103418 |
| Provozní napětí: | 230 V ~ 50 HzV |
| Příkon: | 800W |
| Třída ochrany: | I |
| Hmotnost: | 2,1kg |
| Stupeň krytí: | IP X4 |
| Pracovní teplota: | 0 - 300°C |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
