svářečka polyfúzní 800/1500W s nástavci 20, 25, 32, 40, 50, 63
Kód: 10.55-825--MAM-1234477987-Detailní popis produktu
Svářečka polyfúzní Proteco s přepínatelným příkonem 800 /1 500 W určená ke svařování trubek a tvarovek o průměru 20, 25, 32, 40, 50 a 63 mm zhotovených z termoplastických materiálů PPR, PB, PE. Fungování svářečky spočívá v ohřevu speciálních nástavců. Výhody a charakteristické znaky - Vhodná pro spojování plastových potrubí - Příkon 800 / 1500 W - Teplotní rozsah 0 - 300°C - Nástavce součástí baleníDoplňkové parametry
| Kategorie: | Svářečky |
|---|---|
| Hmotnost: | 4.12 kg |
| EAN: | 8591084103463 |
| Hmotnost: | 4,12kg |
| Pracovní teplota: | 0 - 300°C |
| Stupeň krytí: | IP 20 |
| Třída ochrany: | I |
| Příkon: | 800 / 1500W |
| Provozní napětí: | 230 V ~ 50 HzV |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
