svářečka polyfúzní 600W s nástavci 20, 25, 32
Kód: 10.55-805--MAM-1234478046-Detailní popis produktu
Polyfůzní svářečka 600 W s podstavcem a nástavci. Polyfůzní svářečka je určena ke svařování trubek a tvarovek o průměru 20, 25 a 32 mm zhotovených z termoplastických materiálů PPR, PB a PE.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Svářečky |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.04 kg |
| EAN: | 8591084105092 |
| Provozní napětí: | 230 - 240 V ~ 50 HzV |
| Příkon: | 600W |
| Třída ochrany: | I |
| Hmotnost: | 2,04kg |
| Stupeň krytí: | IP X4 |
| Pracovní teplota: | max. 300°C |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
