strunová sekačka akumulátorová 20V, bez aku
Kód: 51.10-VS-300--MAM-1234477863-Detailní popis produktu
Díky akumulátorové strunové sekačce (vyžínači) PROTECO se postaráte o svůj trávník do posledního detailu. Akumulátorové řešení vám nabízí neomezenou volnost pohybu po celé zahradě. Pro ochranu záhonů a květů při vyžínání je přístroj opatřen chráničem porostu. Praktická teleskopická tyč nabízí možnost nastavení výšky v rozmezí 80–110 cm. Sekačka je také vybavena individuálně nastavitelnou přídavnou rukojetí pro vedení dvěma rukama, což umožní ještě pohodlnější práci. Hlavu vyžínače lze navíc otočit až o 90°, díky čemuž se snadno dostanete i do těžko dostupných míst. Výhody a charakteristické znaky: - Nízka hmotnost 1,78 kg - Záběr 250 mm - Automatický posun struny - Otočná hlava (90°), díky které se dostanete i do těžko dostupných míst - Teleskopická rukojeť s možností prodloužení o 30 cm, v rozmezí od 80-110 cm - Sekačka je součástí řady PROTECO Aku program - jedna baterie pro více typů nářadí BATERIE ANI NABÍJEČKA NEJSOU SOUČÁSTÍ BALENÍDoplňkové parametry
| Kategorie: | Křovinořezy a vyžínače |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.78 kg |
| EAN: | 8591084511848 |
| Provozní napětí: | 20V |
| Otáčky chodu naprázdno: | 7500ot. za min. |
| Hmotnost: | 1,78kg |
| Šířka záběru: | 250/300 |
| Struna: | 1,6 |
| Typ: | akumulátor vyjímatelný |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
