Štípač dřeva LUMAG HOS 12TPRO
Kód: 2223716514--MAM-517901806-Související produkty
Podvozek s transportními kolečky
Štípací 6-ramenný kříž k modelům štípacích poloautomatů Lumag SSA 500G/E/Z
Hydraulický naviják určený pro modely HEZ 18N, a HZ 22 a HZ 30. Délka lana 9 m.
Třícestný hydraulický rozvaděč k řadám SSA 400 a SSA 500. Pro propojení štípacího poloautomatu s podávacím pásem 5SSA400FB, zvedacím stolem 5SSA400SH a podávacím stolem s...
Hydraulický zvedací stůl k řadě štípacích poloautomatů Lumag SSA 400G/Z/E. Včetně hydraulického posuvu do/ze stroje.
stojan pro štípačku dřeva 51.06-SH-2300
Detailní popis produktu
Technické parametry:
|
Pohon: |
Elektromotor |
| Provozní napětí: | 400 V, 50 Hz |
|
Výkon motoru: |
3,3kW |
| Ochranná třída: | IP54 |
| Otáčky elektromotoru: | 1420 ot./min |
| Ochrana elektromotoru: | integrovaná |
|
Délka polene: |
560 - 1040 mm |
|
Průměr polene: |
100 - 300mm |
| Štípací tlak: | 11 t |
|
Max. hydraulický tlak: |
20 MPa |
|
Kapacita hydr. oleje: |
7 L |
|
Pracovní rychlost klínu: |
4,8 cm/s |
| Rychlost zpětného chodu klínu: | 6,4 cm/s |
| Hmotnost (provozní/přepravní): | 245/260 kg |
|
Rozměry stroje (ŠxDxV): |
1440 x 850 x 2280 mm |
|
Rozměry balení (ŠxDxV): |
1150 x 1330 x 2200 mm |
|
EAN: |
4047424007181 |
Výbava - vlastnosti:
- Vertikální hydraulický profesionální štípač s pohonem na elektromotor.
- Jednoduché štípání od krátkých po metrová polena.
- Stabilní rám a robustní štípací klín.
- Standardně dvě pracovní rychlosti.
- Píst lze snížit pro snadný transport a skladování.
- Ovládání oběma rukama včetně jejich ochrany, flexibilní držení dřeva.
- Velká pojezdová kola pro snadnou manipulaci a transport.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | VERTIKÁLNÍ ŠTÍPAČE |
|---|---|
| EAN: | 4047424007181 |
Vertikální hydraulický profesionální štípač na PTO pohon.
Praktický design, vysoká štípací síla a snadná manipulace díky kolečkům zajišťuje pohodlné a bezpečné štípání dřeva pro topení nebo další využití. Tento stroj je perfektní...
Scheppach přichází jako první na trh s úplně novou generací výkonných štípačů na dřevo. Compact 10 T je štípač, který uživateli nabídne velkou porci výbavy a bezpečnostních...
Štípačka VeGA LV1410PRO VARIO je novým modelem, který je konstruován podle nových přísných bezpečnostních norem EU. Je vybavena silným elektromotorem 400 V o výkonu 3500 W,...
Štípačka VeGA LV1110PRO VARIO je novým modelem, který je konstruován podle nových přísných bezpečnostních norem EU. Je vybavena silným elektromotorem 400 V o výkonu 3300 W,...
Praktický design, mohutná štípací síla a snadná manipulace díky pojezdovým kolečkům zajišťuje pohodlné a bezpečné štípání dřeva. Tento stroj je perfektní volbou i pro ty...
Scheppach přichází jako první na trh s úplně novou generací výkonných štípačů na dřevo. Compact 10 T je štípač, který uživateli nabídne velkou porci výbavy a bezpečnostních...
Vertikální štípačka "RHINO" 8 tun. Vertikální štípačka "RHINO" 8 tun. Snadno použitelná a výkonná. Motor 3000 W, hmotnost 110 kg, štípací síla 8 tun. Max. délka polena 550 mm....
Profesionální štípačka "BUFALO" 11 tun. Profesionální štípačka "BUFALO" 11 tun. Velmi výkonná a spolehlivá. Motor 3000 W, hmotnost 179 kg, štípací síla 11 tun. Max. délka polena...
Nejsilnější štípač dřeva z rodiny PROTECO se můžepyšnit extrémním štípacím tlakem 14 tun, který nedá šanci žádnému tvrdému,sukovitému ani mokrému dřevu do nevídané délky až...
Štípačka VeGA LV910PRO VARIO je novým modelem, který je konstruován podle nových přísných bezpečnostních norem EU. Je vybavena silným elektromotorem 400 V o výkonu 3500 W,...
Štípač na dřevo Scheppach HL 810 je ideální volbou pro domácí přípravu palivového dříví. Díky nové konstrukci je tento štípač velmi výkonný a stabilní i při štípání velkých...
Vertikální provedení. Stabilní tuhá kovová konstrukce
Tato benzínová štípačka s výkonem 4,1 kW a štípacím tlakem 16 tun je skvělým řešením pro každého, kdo potřebuje mobilní a výkonný stroj bez závislosti a elektřině. Díky silnému...
Vertikální hydraulický profesionální štípač na elektromotor a PTO pohon.
Štípač na dřevo Scheppach HL 730 je ideální volbou pro běžnou domácí přípravu palivového dříví. Díky nové konstrukci je i tento základní štípač velmi výkonný a stabilní i při...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Lumag Germany |
|---|---|
| Adresa : | Rudolf-Diesel-Str. 1a, 84375 Kirchdorf am Inn, Deutschland / Germany |
| E-mail : | info@lumag-maschinen.de |
