šroubovák akumulátorový 1/4" 20V, bez aku
Kód: 51.10-AS-20-14--MAM-1234477917-Detailní popis produktu
Akumulátorový šroubovák Proteco je praktický nástroj pro všechny kutily. Aku šroubovák s napětím 20 V přináší spolehlivé snadné šroubování s možností změny směru pravý/levý chod a točivým momentem 180 Nm. Vhodný ke šroubování matic, šroubů a vrutů s použitým 1/4" nástavců. Obsahuje integrované osvětlení. Výhody a charakteristické znaky - Akumulátorový šroubovák s maximálním točivým momentem 180 Nm - V praktickým kufru - Vhodný ke šroubování matic, šroubů a vrutů s použitím 1/4" nástavců - Integrované osvětlení - Akumulátor ani nabíječka nejsou součástí balení!Doplňkové parametry
| Kategorie: | Aku vrtačky a šroubováky |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.4 kg |
| EAN: | 8591084510957 |
| Napětí akumulátoru: | 20V |
| Kapacita akumulátoru: | 0mAh |
| Provozní napětí motoru: | 20V |
| Hmotnost: | 2,4kg |
| Typ: | vrtání, šroubování |
| Počet úderů příklepu: | 0 - 4 000úderů za min |
| Třída ochrany: | II |
| Upínání: | 1/4" |
| utahovací moment: | 180Nm |
| Typ MALL: | akuvrtačka |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
