Sporák na tuhá paliva AlfaPlam ALFA 70 DOMINANT bílý - pravý
Kód: 8606020940900Související produkty
Ocelová krbová kamna Zvezda s troubou. Litinový rošt. Obložení topeniště: šamotové cihly.
Kamna mají litinové dveře, litinovou horní desku a litinové hrdlo odkouření. Regulace primárního spalování je umístěna na spodní straně dvířek.
Malá venkovní kamna s troubou Prity.
Detailní popis produktu
| Parametry: | |
| rozměry v/š/h: | 850 x 700 x 600 mm |
| rozměry trouby v/š/h: | 260 x 330 x 440 mm |
| rozměry topeniště v/š/h: | 320 x 190 x 400 mm |
| hmotnost: | 110 kg |
| maximální výkon: | 6,7 kW |
| průměr kouřovodu: | 120 mm |
| vývod kouřovodu: | boční + horní |
| palivo: | dřevo / ekobrikety |
| energetická třída: | A+ |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | SPORÁKY NA TUHÁ PALIVA |
|---|---|
| Hmotnost: | 125 kg |
| EAN: | 8606009933787 |
Krbový sporák Zvezda s praktickým otevřením prostorem pro skladování dřeva. Litinová horní deska. Barva hnědá.
Teplovodní výměník s ochlazovací smyčkou. Pečící trouba. Varná deska. Barva grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Prosklená dvířka topeniště....
Barevné provedení: červená bordó. Pečící trouba. Prosklená dvířka trouby vybavená teploměrem. Ocelová horní deska. Ozdobné madlo. Prosklená dvířka topeniště. Praktický...
Tento sporák je dobře využitelný k vaření, pečení a vytápění místnosti, ve které je umístěn. Je natolik výkonný, že může vyhřát i další přilehlé prostory. Toto je dáno...
Pečící trouba na pravé straně. Retro vzhled na nožíčkách. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2 mm. Horní deska z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora...
Sporák s výměníkem je určený pro vytápění s napojením na vodní otopný systém. Sporák má zabudovanou měděnou ochlazovací smyčku, která zabraňuje přehřátí systému. Ve sporáku je...
Sporák ABC CONCEPT 2 AIR je určen k vytápění všech obytných prostor a pro přípravu pokrmů. Velkou výhodou je jeho vysoká účinnost. Svým originálním vzhledem se hodí do všech...
Barevné provedení: černá. Pečící trouba. Umístění trouby: vpravo. Umístění kouřovodu: vpravo. Prosklená dvířka trouby vybavená teploměrem. Ocelová horní deska. Ozdobné madlo.
Krbový sporák Zvezda. Trouba na levé straně. Komínový vývod: horní, na levé straně. Horní deska: 6mm ocel. Barva: černá.
Barevné provedení červená bordó. Pečící trouba. Prosklená dvířka trouby vybavená teploměrem. Ocelová horní deska. Ozdobné madlo. Prosklená dvířka topeniště. Praktický...
Barevné provedení: černá. Teplovodní výměník o výkonu 10 kW. Nerezová pečící trouba. Prosklená dvířka trouby vybavená teploměrem. Ocelová horní deska.
Barevné provedení: červená bordó. Pečící trouba. Umístění trouby: vpravo. Umístění kouřovodu: vpravo. Prosklená dvířka trouby vybavená teploměrem.
Sporáky ALFA PLAM jsou jistotou Vašeho správného výběru, pro nejlepší vaření, pečení a topení v jednom. Vysoká kvalita konstrukce, použitých materiálů i zpracování Vás nikdy...
Sporák na tuhá paliva ZVEZDA NARODNA SP GLASS
Sporák s výměníkem je určený pro vytápění s napojením na vodní otopný systém. Ve sporáku je zabudovaný regulátor výkonu do topné soustavy. Regulace primárního spalování je...
Sporák s výměníkem je určený pro vytápění s napojením na vodní otopný systém. Ve sporáku je zabudovaný regulátor výkonu do topné soustavy. Regulace primárního spalování je...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | ALFA-PLAM |
|---|---|
| Adresa : | 17500 VRANJE, Radnička 1, Srbija |
| E-mail : | office@alfaplam.rs |
