sekačka akumulátorová 40 V, bez aku
Kód: 51.10-SA-37--MAM-1234477834-Detailní popis produktu
Akumulátorová sekačka PROTECO se záběrem sečení 380 mm je skvělým pomocníkem při údržbě menších zahrad do 500 m2. Je vybavena moderním bezuhlíkovým motorem, díky němuž pracuje s maximální efektivitou při co nejmenším zatížení baterie (pomaleji se vybíjí) a také stroj mnohem méně opotřebovává než v případě levnější uhlíkové varianty (delší životnost).Pro co nejvyšší bezpečnost práce má sekačka implementovaný bezpečnostní spínač, který brání nečekanému zapnutí čepele. Tělo sekačky je vyrobené z odolného a pružného plastu, který bez problému ustojí větší nárazy uvnitř bubnu, je však zároveň dostatečně lehký na to, aby se nepřetěžovaly baterie a rovněž manipulace se strojem byla co nejkomfortnější. Výšku sečení lze snadno pomocí páky nastavit do 6 poloh v rozmezí 25-75 mm. Díky plnému využití 2 x 20 V akumulátorů sekačka dosahuje vysokého výkonu a rovněž delší dobu provozu, než v případě sekaček s jedním akumulátorem. Nejen sousedé také ocení velmi tichý chod sekačky, který je oproti benzínovým i elektrickým sekačkám neporovnatelný. TIP: Přestože lze sekačku uvést do provozu i pomocí menších 2000 mAh akumulátorů, doporučujeme použití 4000 mAh. Doba provozu sekačky se zdvojnásobí a posekáte mnohem větší plochu. DOPORUČENÍ: Žací nůž je z výroby ošetřen antikorozní povrchovou úpravou. Před prvním použitím jej doporučujeme přeostřit. Výhody a charakteristické znaky: - 40 V bezuhlíkový elektromotor pro efektivní a silný výkon a dlouhou životnost stroje - Počet otáček až 3400 ot./min - Záběr sečení 380 mm - Nastavitelná výška sečení v 6 polohách (25, 35, 45, 55, 65, 75 mm) - Velmi tichý chod stroje - 40 l sběrný koš - Nadstandartní výkon - nutno využít 2 akumulátory 20 V - Součástí PROTECO Aku programu - jedna baterie sedí na více druhů nářadí! AKUMULÁTORY ANI NABÍJEČKA NEJSOU SOUČÁSTÍ BALENÍ!Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sekačky |
|---|---|
| Hmotnost: | 12.5 kg |
| EAN: | 8591084512135 |
| Hmotnost: | 12,5kg |
| Otáčky: | 3400ot. za min. |
| Typ motoru: | elektromotor |
| Výkon motoru: | 500W |
| Kapacita sběrného koše: | 40 |
| Záběr sečení: | 38 |
| Rozsah sečení: | 25-75 mm (6 poloh) |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
