schůdky Al 8-stupňové, nosnost 150kg
Kód: 10.6618-KR--MAM-1234477973-Detailní popis produktu
Kompaktní jednostranné hliníkové schůdky pro nejrůznější činnosti v interiéru. Výhody a charakteristické znaky - Vysoký bezpečnostní třmen - Nýtované kloubové spoje - Ocelová plošina s protiskluzovým provedením - Pevný nýtovaný spoj mezi stojkou a stupni - Protiskluzové patky zajišťují bezpečné stání - Stabilní stojky i opěry z hliníkových profilů obdelníkového průřezu - Maximální zatížení 150 kg RozměryDoplňkové parametry
| Kategorie: | Schůdky |
|---|---|
| Hmotnost: | 7.2 kg |
| EAN: | 4009199007780 |
| Hmotnost: | 7,2kg |
| Délka: | 2,35mm |
| Použitý materiál: | profilovaný hliník |
| Nosnost: | 150kg |
| Příček: | 8 |
| Nadrozměr: | ano |
| Typ MALL: | Štafle |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
