schůdky Al 7-stupňové, nosnost 150kg
Kód: 10.6617-KR--MAM-1234477953-Detailní popis produktu
Kompaktní jednostranné hliníkové schůdky pro nejrůznější činnosti v interiéru. Výhody a charakteristické znaky - Vysoký bezpečnostní třmen - Nýtované kloubové spoje - Ocelová plošina s protiskluzovým provedením - Pevný nýtovaný spoj mezi stojkou a stupni - Protiskluzové patky zajišťují bezpečné stání - Stabilní stojky i opěry z hliníkových profilů Rozměry:Doplňkové parametry
| Kategorie: | Schůdky |
|---|---|
| Hmotnost: | 6.2 kg |
| EAN: | 4009199007773 |
| Hmotnost: | 6,2kg |
| Délka: | 2,1mm |
| Použitý materiál: | profilovaný hliník |
| Nosnost: | 150kg |
| Příček: | 7 |
| Nadrozměr: | ano |
| Typ MALL: | Štafle |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
