schůdky Al 6-stupňové oboustranné 130 cm PROTECO, nosnost 150kg
Kód: 10.66-2-06-OB--MAM-1234477991-Detailní popis produktu
Lehké oboustranné hliníkové schůdky pro nejrůznější činnosti. Výhody a charakteristické znaky - Robustní nárazuvzdorný kovový kloub - 6 bodový nýtový spoj mezi stojkou a stupněm zajišťuje vysokou stabilitu - Protiskluzové, profilované patky šetrné k podlaze - Popruhy jako pojistka proti rozevření s vysokou pevností v tahu RozměryDoplňkové parametry
| Kategorie: | Schůdky |
|---|---|
| Hmotnost: | 5.5 kg |
| EAN: | 4009199007834 |
| Hmotnost: | 5,5kg |
| Délka: | 1,4mm |
| Použitý materiál: | profilovaný hliník |
| Nosnost: | 150kg |
| Příček: | 6 |
| Nadrozměr: | ano |
| Typ MALL: | Štafle |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
