schůdky Al 5-stupňové oboustranné 105 cm PROTECO, nosnost 150kg
Kód: 10.66-2-05-OB--MAM-1234477995-Detailní popis produktu
Lehké oboustranné hliníkové schůdky pro nejrůznější činnosti. Výhody a charakteristické znaky - Robustní nárazuvzdorný kovový kloub - 6 bodový nýtový spoj mezi stojkou a stupněm zajišťuje vysokou stabilitu - Protiskluzové, profilované patky šetrné k podlaze - Popruhy jako pojistka proti rozevření s vysokou pevností v tahu RozměryDoplňkové parametry
| Kategorie: | Schůdky |
|---|---|
| Hmotnost: | 4.5 kg |
| EAN: | 4009199007827 |
| Hmotnost: | 4,5kg |
| Délka: | 1,15mm |
| Použitý materiál: | profilovaný hliník |
| Nosnost: | 150kg |
| Příček: | 5 |
| Nadrozměr: | ano |
| Typ MALL: | Štafle |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
