Scheppach Vzduchový filtr M16 x 1,5 - pro HC 08 / 25 / 26 / 52 DC / 53 DC / 54 / 100 DC / 120 DC
Kód: 5906101036Detailní popis produktu
Jedná se o náhradní vzduchový filtr pro kompresory značky Scheppach. Kompatibilní stroje: HC 52 DC HC 53 DC HC 100 DC HC 54 HC 26 HC 25 HC 08 Případné bezpečnostní pokyny, výstrahy a upozornění jsou součástí návodu k obsluze příslušného kompatibilního stroje. Kontaktní údaje výrobce / dovozce / zplnomocněného zástupce výrobce v EU: Scheppach GmbH Günzburger Str. 69, 89335 Ichenhausen, Germany email: service@scheppach.comDoplňkové parametry
| Kategorie: | import |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 4014915082866 |
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| Rozměry: | 75 x 75 x 78 mm |
| Rozměry balení: | 75 x 75 x 78 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Scheppach GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Günzburger Str. 69, 89335 Ichenhausen, Germany |
| E-mail : | service@scheppach.com |
