Riwall PRO RPCS 6250 - řetězová pila s benzínovým motorem 62 cm3
Kód: PC42A1901090BSouvisející produkty
Benzín Aspen 2 neobsahuje prakticky žádné škodlivé látky jako benzen, aromatické uhlovodíky nebo olefiny, které mohou být původci vážných zdravotních problémů. Alkylátový benzín...
Benzín Aspen 2 neobsahuje prakticky žádné škodlivé látky jako benzen, aromatické uhlovodíky nebo olefiny, které mohou být původci vážných zdravotních problémů. Alkylátový benzín...
Kotoučová kolébková pila s velkým průměrem 70 cm umožní rychlou a efektivní práci s poleny.
Kolébková pila Scheppach HS 720 je profesionální, ale mnohem bezpečnější variantou oblíbených cirkulárek pro ty, kteří musí každoročně zvládnout pořezat opravdu velké množství...
Robustní a kompaktní celokovová konstrukce
Kolébková pila VeGA LC700 je moderní, bezpečná varianta velice oblíbených a z minulosti známých cirkulárek. Má navrženou masivní konstrukci se silným elektromotorem, který...
Kompaktní elektrická kolébková (hospodářská) pila PROTECO s průměrem kotouče 505 mm a poctivým výkonem 2600 W je konstruovaná tak, aby ustála maximální zatížení a bez námahy vám...
Kolébková pila Scheppach HS 550 je moderní, a hlavně bezpečná varianta oblíbených cirkulárek. Umožňuje velmi rychlou práci v pohodlné, vzpřímené poloze. Její obsluha je naprosto...
Kolébková pila PROTECO PREMIUM otevírá bránu do prémiového řezání dřeva. Tří fázový motor o výkonu 4 kW a odolným kotoučem z tvrdokovu zaručuje, že se cirkulárka...
Robustní a kompaktní celokovová konstrukce. Bezpečné řezání díky krytému pracovnímu prostoru. Stabilní a dostatečné výkonná k řezání větví, polen a kmenů.
Nová kolébková pila Scheppach HS 730 je špičková a mnohem bezpečnější varianta oblíbených cirkulárek pro ty, kteří musí každoročně zvládnout pořezat opravdu velké množství...
Kolébková pila Scheppach HS 410 je moderní a hlavně bezpečná varianta oblíbených cirkulárek. Pila umožňuje velmi rychlou práci v pohodlné, vzpřímené poloze. Její obsluha je...
Detailní popis produktu
RPCS 6250 - řetězová pila s benzínovým motorem 62 cm3
- jedna z nejvýkonnějších pil ve třídě s motorem o objemu 62 cm3
- díky moderním konstrukčním materiálům má stroj stále velmi příznivou hmotnost
- unikátní systém snadného startování – s minimální silou natáhnete startovací šňůru a zbytek práce za Vás udělá pomocná pružina
- ideální pila třídy farmer na veškeré práce okolo domu a zahrady s kvalitním řetězem a lištou Oregon
- robustní konstrukce a vysoký výkon pily jsou vhodné i na řezání velkých kmenů, prořezávání lesního porostu, sadu nebo na přípravu palivového dřeva na topnou sezónu
- spolehlivý a výkonný motor osazený moderním japonským karburátorem Walbro pro klidný běh a práci v jakémkoliv úhlu
- krásný moderní design a konstrukce této řetězové pily splňující všechny požadavky na dobrou ergonomii a snadnou obsluhu
- rychlý přístup pomocí rychloupínacích sponek k základním částem pily vyžadujících údržbu (filtr, svíčka ap.)
- jednoduché napínání řetězu z boku stroje
- automatické mazání řetězu snižuje tření a zvyšuje životnost řetězu
- automatické olejové čerpadlo mazání řetězu s možností nastavení množství oleje
- účinná brzda řetězu
- účinný antivibrační systém AVS oddaluje únavu a šetří vaše klouby
- ochranné pouzdro na lištu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | BENZÍNOVÉ ŘETĚZOVÉ PILY |
|---|---|
| EAN: | 8595123404511 |
| Objem motoru: | 61.5 ccm |
| Typ motoru: | benzín, 2-takt |
| Výkon motoru - pracovní: | 2,3 / 3,1 kW/HP |
| Zapalování: | elektronické |
| Délka lišty: | 500 mm |
| Řetěz: | 0,325 Oregon ' |
| Autom. mazání řetězu: | Ano |
| Brzda řetězu: | Ano |
| Objem olejové náplně: | 0.26 l |
| Antivibrační systém: | Ano |
| Jednoduché napínaní řetězu: | Ano |
| Objem palivové nádrže: | 0.55 l |
| Systém lehkého startu: | Ano |
| Hmotnost: | 5.4 kg |
Řetězová pila pro použití v zahradě pro řezání dřeva, údržbu stromů je vybavena výkonným a spolehlivým motorem TEZ a nabízí vynikající výkon při efektivním řezání kmenů a větví,...
Velmi výkonná pila o objemu 62 cm3, spolehlivá pila s důrazem na robustní konstrukci a dlouhou životnost, systém snadného startování umožňuje vždy lehký start pily bez...
ECHO CS-3410 je kompaktní a cenově dostupná benzínová řetězová pila určená pro lehké práce na farmě nebo kolem domu. Díky dvoutaktnímu motoru o objemu 34,4 cm³ se...
Motorová pila AMX 45.18 je perfektním pomocníkem při práci v sadu na zahradě ale i v...
Motorová pila ECHO CS-4010ES je opravdovým pomocníkem ve všech oborech. Každý aspekt od nízké hmotnosti (4,2 kg) a velmi dobré ovladatelnosti až po výkonný 41,6 cm3...
Motorové pily VeGA TCS Professional nabízí vysokou kvalitu všem náročným uživatelům, kteří očekávají profesionální řetězové pily na úrovni třídy farmer. Zobrazení 360°...
Univerzální pila s výkonným motorem, lehkou lištou, bočním napínáním řetězu, zachytávačem matek, ručně odnímatelným krytem filtru a průhlednou palivovou nádrží. Profesionální...
Řetězová motorová pila RURIS RM500 s výkonem motoru 3,3 HP je kvalitní, vhodná pro těžkou práci, přesvědčí výkonem a komfortem při použití při řezání velkého množství nebo...
Motorová pila AMX 26.10C je vybavena carvingovou (řezbářskou) lištou - ta má menší poloměr vrcholu než klasické lišty a hodí se pro vyřezávání různých motivů, dekorací nebo...
Motorové pily VeGA TCS Professional nabízí vysokou kvalitu všem náročným uživatelům, kteří očekávají profesionální řetězové pily na úrovni třídy farmer. Zobrazení 360°...
Tato pila s carvingovou lištou v základní výbavě je revolučním strojem mezi jednoručními pilami. Jde o nejlehčí pilu na světě při zachování skvělého výkonu (1,1 kW/1,52 HP) a...
Motorové pily VeGA TCS Professional nabízí vysokou kvalitu všem náročným uživatelům, kteří očekávají profesionální řetězové pily na úrovni třídy farmer. Zobrazení 360°...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Zástupce výrobce v EU : | GARLAND distributor, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU : | Šturmova 1307, 50601 Jičín, Czech Republic |
| E-mail zástupce v EU : | garland@garland.cz |
