Riwall PRO RPCS 5545 - řetězová pila s benzinovým motorem
Kód: PC42A1501047BSouvisející produkty
Benzín Aspen 2 neobsahuje prakticky žádné škodlivé látky jako benzen, aromatické uhlovodíky nebo olefiny, které mohou být původci vážných zdravotních problémů. Alkylátový benzín...
Benzín Aspen 2 neobsahuje prakticky žádné škodlivé látky jako benzen, aromatické uhlovodíky nebo olefiny, které mohou být původci vážných zdravotních problémů. Alkylátový benzín...
Kolébková pila Scheppach HS 720 je profesionální, ale mnohem bezpečnější variantou oblíbených cirkulárek pro ty, kteří musí každoročně zvládnout pořezat opravdu velké množství...
Nová kolébková pila Scheppach HS 730 je špičková a mnohem bezpečnější varianta oblíbených cirkulárek pro ty, kteří musí každoročně zvládnout pořezat opravdu velké množství...
Kolébková pila Scheppach HS 550 je moderní, a hlavně bezpečná varianta oblíbených cirkulárek. Umožňuje velmi rychlou práci v pohodlné, vzpřímené poloze. Její obsluha je naprosto...
Kolébková pila Scheppach HS 410 je moderní a hlavně bezpečná varianta oblíbených cirkulárek. Pila umožňuje velmi rychlou práci v pohodlné, vzpřímené poloze. Její obsluha je...
Kolébková pila VeGA LC700 je moderní, bezpečná varianta velice oblíbených a z minulosti známých cirkulárek. Má navrženou masivní konstrukci se silným elektromotorem, který...
Kolébková pila Scheppach HS 720 je profesionální, ale mnohem bezpečnější variantou oblíbených cirkulárek pro ty, kteří musí každoročně zvládnout pořezat opravdu velké množství...
Kolébková pila Scheppach HS 550 je moderní, a hlavně bezpečná varianta oblíbených cirkulárek. Umožňuje velmi rychlou práci v pohodlné, vzpřímené poloze. Její obsluha je naprosto...
Robustní a kompaktní celokovová konstrukce
Robustní a kompaktní celokovová konstrukce. Bezpečné řezání díky krytému pracovnímu prostoru. Stabilní a dostatečné výkonná k řezání větví, polen a kmenů.
Kolébková pila má navrženou masivní konstrukci se silným elektromotorem, který pohání pilový kotouč ze slinutých karbidů. O bezpečné řezání se stará konstrukce kolébky a...
Detailní popis produktu
• Startujte bez námahy! Unikátní systém snadného startování – s minimální silou natáhnete startovací šňůru a zbytek práce za Vás udělá pomocná pružina.
• ideální pila třídy farmer na veškeré práce okolo domu a zahrady s kvalitním řetězem a lištou Oregon
• robustní konstrukce a vysoký výkon pily jsou vhodné i na řezání velkých kmenů, prořezávání lesního porostu, sadu nebo na přípravu palivového dřeva na topnou sezónu
• spolehlivý a výkonný motor osazený moderním japonským karburátorem Walbro pro klidný běh a práci v jakémkoliv úhlu
• krásný moderní design a konstrukce splňující všechny požadavky na dobrou ergonomii a snadnou obsluhu
• rychlý přístup pomocí rychloupínacích sponek k základním částem pily vyžadujících údržbu (filtr, svíčka ap.)
• jednoduché napínání řetězu z boku stroje
• automatické mazání řetězu snižuje tření a zvyšuje životnost řetězu
• automatické olejové čerpadlo mazání řetězu s možností nastavení množství oleje
• účinná brzda řetězu
• účinný antivibrační systém AVS oddaluje únavu a šetří vaše klouby
• ochranné pouzdro na lištu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | BENZÍNOVÉ ŘETĚZOVÉ PILY |
|---|---|
| Hmotnost: | 7.5 kg |
| EAN: | 8591003324542 |
| Antivibrační systém: | Ano |
| Autom. mazání řetězu: | Ano |
| Brzda řetězu: | ano |
| Délka lišty: | 450 mm |
| Jednoduché napínaní řetězu: | ano |
| Objem motoru: | 54 ccm |
| Objem olejové náplně: | 0.26 l |
| Objem palivové nádrže: | 0.55 l |
| Řetěz: | 0,325 Oregon '' |
| Typ motoru: | benzín, 2-takt |
| Výkon motoru - pracovní: | 2,3 / 3,0 kW/HP |
| Zapalování: | elektronické |
Řetězová motorová pila RURIS RM300 s výkonem motoru 1,5 HP a hmotností 3,4 kg je lehká a účinná, ideální pro ty, kteří hledají řetězovou pilu, která se snadno startuje a ovládá.
Tato pila je revolučním strojem mezi jednoručními pilami. Jedná se o velice lehkou pilu (2,3 kg) snižující únavu obsluhy při zachování výborného výkonu (1,1 kW/1,52 HP). Stroj...
Motorová pila AMX 45.18 je perfektním pomocníkem při práci v sadu na zahradě ale i v...
Motorová pila AMX 50.20 je perfektním pomocníkem při práci v sadu na zahradě ale i v...
Univerzální pila s výkonným motorem, lehkou lištou, bočním napínáním řetězu, zachytávačem matek, ručně odnímatelným krytem filtru a průhlednou palivovou nádrží. Profesionální...
Benzínová řetězová pila solo by AL-KO 6436 je dokonalým všestranným pomocníkem pro odvětvování stromů, kácení menších stromů nebo řezání palivového dřeva. Výkonný, snadno...
Motorové pily VeGA TCS Professional nabízí vysokou kvalitu všem náročným uživatelům, kteří očekávají profesionální řetězové pily na úrovni třídy farmer. Zobrazení 360°...
Výkonné 2-taktní motory s tlumením vibrací, vysoká tažná síla a řezací výkon, systémová brzda a ochranná clona na ruce s rychlým zastavením řetězu, automatické mazání řetězu.
Pila CS-501SX není pouhým nástupcem pily CS-500ES. Pila doznala mnohých vylepšení, jako jsou např. zvýšení výkonu, snížení hmotnosti, dekompresní ventil, boční napínání řetězu....
Silná, robustní a cenově velmi výhodná pila Riwall vhodná na všechny běžné práce okolo domu i zahrady, přípravu palivového dřeva apod. Jako DÁREK obdržíte...
Výkonné 2-taktní motory s tlumením vibrací, vysoká tažná síla a řezací výkon, systémová brzda a ochranná clona na ruce s rychlým zastavením řetězu, automatické mazání řetězu.
Motorová pila AMX 45.16 je perfektním pomocníkem při práci v sadu na zahradě ale i v...
Benzínová pila Scheppach CSP 53-45 je výkonná univerzální pila třídy farmer, vhodná na příležitostné kácení stromů, prořezávání keřů, přípravu palivového dřeva a další práce...
Motorové pily VeGA TCS Professional nabízí vysokou kvalitu všem náročným uživatelům, kteří očekávají profesionální řetězové pily na úrovni třídy farmer. Zobrazení 360°...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Zástupce výrobce v EU : | GARLAND distributor, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU : | Šturmova 1307, 50601 Jičín, Czech Republic |
| E-mail zástupce v EU : | garland@garland.cz |
