Riwall PRO RDC 225 T - přívěsný sklopný vozík 225 kg
Kód: RACC00089Související produkty
Řádkovač AL-KO pro modely se zadním výhozem - pro modely řady solo by AL-KO Comfort a AL-KO Black...
Řádkovač (číslo výrobku 119606) je vhodný pro zahradní traktory solo by AL-KO řady Premium. Nepasuje na zahradní traktory s elektronickým vysýpáním koše.
Detailní popis produktu
Max. zatížení: 225 kg
Rozměry stroje: 1480 x 813 x 762 mm
Rozměry korby: 1029 x 826 x 280 mm
Rozměr kol: 16"x3,5"
Přívěsný vozík vhodný k přepravě nářadí, palivového dřeva, stavebních materiálů, zahradního materiálu apod. vhodný za travní a zahradní traktory nebo čtyřkolky pevná konstrukce z oceli, moderní lakování práškovou technologií pro minimalizaci koroze, nový design pro snazší sestavení vozíku snadné sklápění korby pomocí nožního pedálu odnímatelné zadní čelo pro snadné skládání i nakládání.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | VOZÍKY |
|---|---|
| Hmotnost: | 38 kg |
| EAN: | 8595123406225 |
| Hmotnost: | 37 kg |
| Rozměry: | 1490 x 810 x 765 mm |
Profi technické řešení vozíku. Kola uložena v ložiskách. Vyrobeno v ČR!
Základní model vozíku za skvělou cenu...Vyrobeno v ČR!
Dvojitá ochrana povrchu korby: žárovým zinkováním na několik desetiletí + navrch lakovaný povrch tvrzený v infračervené katalytické peci v několika odstínech RAL*!
Dokonalá ochrana povrchu korby žárovým zinkováním na několik desetiletí! Minimální hmotnost zinkového povlaku je 275 g/m2 s kresbou velmi jemných zinkových květů.
Vozík za zahradní traktor s absolutně největší ložnou plochou na českém trhu. Nosnost vozíku 400 kg. Vyrobeno v ČR!
Nejprodávanější vozík na českém trhu!!! Jednoduchá a přitom dostatečně kvalitní a pevná konstrukce. Vyrobeno v ČR!
Dvojitá ochrana povrchu korby: žárovým zinkováním na několik desetiletí + navrch lakovaný povrch tvrzený v infračervené katalytické peci v několika odstínech RAL*!
Plně profesionální vozík za zahradní traktor. Vysoká kvalita za příznivou cenu. Vyrobeno v ČR!
Tento vozík má 3-stranně sklopnou korbu, která je zajištěna jednoduchým mechanismem. Korba vozíku je opatřena kvalitním žárově zinkovaným povrchem.
Dokonalá ochrana povrchu korby žárovým zinkováním na několik desetiletí! Minimální hmotnost zinkového povlaku je 275 g/m2 s kresbou velmi jemných zinkových květů.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Zástupce výrobce v EU : | GARLAND distributor, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU : | Šturmova 1307, 50601 Jičín, Czech Republic |
| E-mail zástupce v EU : | garland@garland.cz |
