POWX03961 - Ocasová pila 750 W
Kód: POWX03961--MAM-1256926003-Detailní popis produktu
Tato ocasová pila POWX03961 od Powerplus s výkonem 750 W je spolehlivým pomocníkem pro hrubé řezy, prořezávání i demoliční práce. Ve spojení se správným pilovým listem si snadno poradí s různými materiály.Ocasová pila je dodáván s pilovým listem na dřevo a kov, takže můžete ihned začít pracovat. K čemu ji využijete? Tato výkonná pila je ideální pro širokou škálu řezacích prací – od řezání trubek až po zkracování dřevěných latí. Maximální hloubka řezu je až 115 mm ve dřevě, 115 mm v plastu a 6 mm v oceli. Hlavní výhody: • Výkonný motor 750 W: Zajišťuje dostatek síly pro řezání různých materiálů. Maximální rychlost až 2800 kmitů/min umožňuje efektivní a rychlou práci. • Otočná rukojeť: Zajišťuje pohodlné držení a snižuje namáhání rukou i při delším používání. • Rychlá výměna listu: Systém rychlé výměny umožňuje snadnou a rychlou výměnu pilových listů bez použití nářadí. • Aretace spínače: Umožňuje nepřetržitý chod bez nutnosti držet spínač, což zvyšuje komfort při práci. • Ergonomická rukojeť Soft Grip: Poskytuje pevný úchop a pohodlí i při delší práci.Obsah balení:
- 1x ocasová pila
- 1x pilový plátek na dřevo
- 1x pilový plátek na kov
- 1x klíč
Doplňkové parametry
| Kategorie: | POWERPLUS | NÁŘADÍ | Ocasové pily |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.8 kg |
| Napětí: | 230 - 240V / 50Hz |
| Příkon: | 750 W |
| Otáčky naprázdno: | 0 - 2.800 min⁻¹ |
| Max. řezná hloubka: | 115 mm |
| Délka el. kabelu: | 3 m |
| Hmotnost: | 2,4 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Zástupce výrobce v EU : | LASER CUT s.r.o. |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU : | 4. května 2186, 755 01 Vsetín |
| E-mail zástupce v EU : | info@laser-cut.cz |
