POWX0332 - Přímočará pila 710 W 3 acc.
Kód: POWX0332--MAM-1255405915-Detailní popis produktu
Tato přímočará pila POWX0332 od Powerplus s výkonem 710 W je všestranný nástroj, který lze použít pro mnoho různých řezacích projektů v domě i kolem něj. Tato přímočará pila se dá použít k vyřezávání nepravidelných tvarů, ale také k vytváření rovných nebo pokosových řezů. Je vybavena robustní boční vodicí lištou a nastavitelnou patkou. Můžete s ní řezat až 8 mm do oceli, 20 mm do plastu a až 65 mm do hloubky do dřeva.Její silné stránky: Nastavitelná rychlost: Pomocí regulace rychlosti si můžete zvolit rychlost otáčení mezi 0 min-1 a 2800 min-1 a dokonale si přizpůsobit tento nástroj potřebám vašeho projektu. Můžete si vybrat z 5 různých nastavení rychlosti. Nastavitelná základna: Nastavitelnou základnu lze nastavit do úhlu pro snadné pokosové řezy (0st - 45st). To umožňuje maximální hloubku řezu 65 mm při 90st a 45 mm při 45st. Boční vodítko: Použijte boční vodítko k řezání v rovině s okrajem obrobku. Adaptér pro odsávání: K nářadí můžete připojit vysavač pro zachycení prachu. Tímto způsobem udržíte své pracoviště čisté, nebudete vdechovat prach a budete mít vždy jasný výhled na obrobek. Odfukovač prachu: Odfukovač prachu udržuje linii řezu bez prachu, takže můžete řezat s přesností. Rychlá výměna pilového plátku: Výměna pilových plátků je rychlá a snadná díky systému rychlé výměny. Není potřeba žádné další nářadí.Obsah balení:
- 2x pilový list na řezání dřeva
- 1x přímočará pila
- 1x pilový list na řezání kovu
- 1x boční vodítko
- 1x klíč
Doplňkové parametry
| Kategorie: | POWERPLUS | NÁŘADÍ | Přímočaré pily |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.6 kg |
| Napětí: | 230 - 240V / 50Hz |
| Příkon: | 710 W |
| Otáčky naprázdno: | 0 - 2.800 min⁻¹ |
| Typ upnutí: | T a U |
| Max. hloubka řezu: | 65 mm |
| Délka el. kabelu: | 3 m |
| Hmotnost: | 1,6 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Zástupce výrobce v EU : | LASER CUT s.r.o. |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU : | 4. května 2186, 755 01 Vsetín |
| E-mail zástupce v EU : | info@laser-cut.cz |
