polykarbonátová deska MARLON CSE STRONG VL 1,3 mm 1,06x3 m bronz LG4957
Kód: LG4957--MAM-1247611257-Detailní popis produktu
MARLON CSE STRONG - vlnité polykarbonátové desky s povrchovou krupičkou na vnitřní straně určenou pro rozptyl světla. Povrchová krupička láme světlo, takže desky nejsou úplně průhledné, ale průsvitné a vzniká pod nimi příjemný jemný chládek při zachování světelné propustnosti. Část paprsků díky svému lomu na krupičce zůstane v materiálu, takže deska se při nasvícení sluncem rozzáří. Povrchová krupička je vyrobena mechanicky vylisováním na vnitřní povrch desky.
Cena je za jednu desku.
Krátký popis:
- vlnitá deska z polykarbonátu profil 76/18
- barva bronz = kouřově hnědá
- síla 1,3 mm
- vnitřní hrubší povrchová struktura - krupička
- silný oboustranný koextrudovaný (přitavený) 2UV filtr
- vlivem slunce desky nežloutnou ani nekřehnou
- smluvní prodloužená záruka 10 let na nerozbitnost krupobitím (viz přesné znění záručních podmínek)
- prémiový výrobce Brett Martin LTD - Velká Británie
Rozměry se uvádí vždy šířka x délka, tj. první rozměr je šířka 1,06 m a druhý rozměr je délka (v m). Pro přiblížení pojmů - jakmile jsou desky na střeše, tak dešťová voda vždy teče rovnoběžně se směrem délky desky (3 m - 4 m - 5 m - 6 m).
Pozor - vždy montujte výhradně podle montážního návodu. Doporučujeme přiobjednat také originální montážní příslušenství - jen tak si zajistíte maximální spokojenost s produktem a jistotu plné prodloužené záruky.
Soubory, návody:
https://www.lanitgarden.cz/data/soubory/navody_na_montaz/CZ/LANITPLAST/DESKY/montazni_navod_marlon-CS-CSE.pdf
https://www.lanitgarden.cz/data/soubory/navody_na_montaz/CZ/LANITPLAST/DESKY/detaily-montaze-marlon-trapez-76-16.pdf
https://www.lanitgarden.cz/data/soubory/navody_na_montaz/CZ/LANITPLAST/DESKY/srouby-HOBBY.pdf
https://www.lanitgarden.cz/data/soubory/navody_na_montaz/CZ/LANITPLAST/DESKY/smluvni_zaruka_Marlon ST_CST_CS.pdf
Doplňkové parametry
| Kategorie: | polykarbonátové desky MARLON CSE STRONG - vlna hrubší struktura |
|---|---|
| Barva: | bronz |
| Kategorie produktu: | desky na zastřešení pergol |
| Záruka: | smluvní 10 let na nerozbitnost krupobitím |
| Materiál: | polykarbonát |
| Šířka (vnější): | 1,06m |
| Délka (vnější): | 3m |
| Síla desky: | 1,3mm |
| Povrchová struktura: |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | LANIT PLAST, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Hlavní 809, 251 68 Sulice-Hlubočinka |
| E-mail : | podpora@lanitplast.cz |
