Pohonná jednotka Panter FD3eco
Kód: 01236.021--MAM-573828423-Související produkty
Novinka 2024 - nástavec pro osazení na pohonné jednotky Panter FD3 a FD5, pracovní záběr 91 cm, průjezdná šířka 1.040 mm
Sestava pohonné jednotky Panter o výkonu 13,2 HP s plynulou regulací rychlostí pojezdu vřed i vzad a přívěsný valník se sedačkou.
Představujeme kombinaci pohonné jednotky Panter FD3eco a válcového zametacího kartáče SB110. Jde o velice výkonný stroj určený k profesionálnímu nasazení. Tento pomocník hravě...
Pokud potřebujete výkonného pomocníka, který orá i seče, pak by pro Vás Panter FD5 mohl být tou správnou volbou. Při práci s tímto strojem se vezete a díky tomu ušetříte v...
Pokud potřebujete výkonného pomocníka, který orá i seče, pak by pro Vás Panter FD5 mohl být tou správnou volbou. Při práci s tímto strojem se vezete a díky tomu ušetříte v...
Sestava pohonné jednotky Panter o výkonu 13,2 HP s plynulou regulací rychlostí pojezdu vpřed i vzad a řízený vozík s korbou, objem 220 l.
Pokud potřebujete výkonného pomocníka, který orá i seče, pak by pro Vás Panter FD5 mohl být tou správnou volbou. Při práci s tímto strojem se vezete a díky tomu ušetříte v...
Sestava pohonné jednotky Panter o výkonu 15,5 HP s plynulou regulací rychlostí pojezdu vřed i vzad a přívěsný valník se sedačkou
Špičkové parametry této pohonné jednotky z ní dělají ideální nástroj pro sečení rozlehlých ploch a je tedy vhodná pro komunální služby nebo používání na menších farmách, kde je...
Pokud potřebujete výkonného pomocníka, který orá i seče, pak by pro Vás Panter FD5 mohl být tou správnou volbou. Při práci s tímto strojem se vezete a díky tomu ušetříte v...
Dovolte, abychom Vám v krátkosti představili univerzální pohonnou jednotku Panter FD-3, která funguje jako nosič nářadí a ke které se připojují různé pracovní nástavce. Tento...
Špičkové parametry této pohonné jednotky z ní dělají ideální nástroj pro sečení rozlehlých ploch a je tedy vhodná pro komunální služby nebo používání na menších farmách, kde je...
Pokud potřebujete výkonného pomocníka, který orá i seče, pak by pro Vás Panter FD-5 mohl být tou správnou volbou. Při práci s tímto strojem se vezete a díky tomu ušetříte v...
Stavebnicový mulčovač určený do nejnáročnějších podmínek. Žací ústrojí trávu drtí na velmi jemné kousky, které zůstávají na pozemku. Jeho výhodou je odolnost. Dovede čelit...
Sestava pohonné jednotky Panter o výkonu 15,5 HP s plynulou regulací rychlostí pojezdu vřed i vzad a přívěsný valník se sedačkou
Sestava pohonné jednotky Panter o výkonu 15,5 HP s plynulou regulací rychlostí pojezdu vřed i vzad a řízený vozík s korbou, objem 220 l.
Detailní popis produktu
Špičkové parametry této pohonné jednotky z ní dělají ideální nástroj pro sečení rozlehlých ploch a je tedy vhodná pro komunální služby nebo používání na menších farmách, kde je zapotřebí rychlá přestavitelnost a velmi vysoký výkon.
Základní technické parametry:
| Pojezd: | ano, plynulá regulace rychlosti vpřed i vzad |
| Rychlosti: | vpřed 0÷10 km/hod, vzad 0÷5 km/hod |
| Náprava: | diferenciál s uzávěrkou |
| Převodovka: | hydrostatická Tuff Torq K46 |
| Další vybavení: | pracovní brzda |
| Útlum vibrací motoru: | 4 silentbloky |
| Řidítka: | nastavitelná výškově i do stran |
| Pneumatiky: | velká široká foukaná kola průměr 480 mm s šípovým vzorem |
| Vnější obrys kol: | 76 cm |
| Hmotnost jednotky: | 118 kg |
| Motor: | 4-takt Briggs&Stratton I/C, Powerbuilt OHV |
| Startování motoru: | ruční |
| Palivo: | benzin Natural 95 |
| Obsah motoru: | 344 cm3 |
| Válec motoru: | litinová vložka |
| Pracovní otáčky motoru: | 3.400 ot/min |
| Výkon motoru při 3.600 ot/min: | 13,2 HP/9,7 kW |
| Kroutící moment při 3.600 ot/min: | 25,7 Nm |
| Mazání motoru: | rozstřikem |
| Svahová dostupnost: | bezpečná svahová dostupnost garantovaná státní zkušebnou 10° motor bezpečně pracuje při trvalém náklonu 20° |
Pohonná jednotka určená pro stavebnici Panter, vybavená výkonným čtyřtaktním motorem Kohler o objemu 224 cm³ s krouticím momentem 14,9 Nm. Motor disponuje litinovým válcem pro...
Pohonná jednotka FD2H je určena pro stavebnici Panter a je osazena profesionálním čtyřtaktním motorem KOHLER o objemu 224 cm³, který nabízí krouticí moment 14,9 Nm. Motor je...
Pokud potřebujete výkonného pomocníka, který orá i seče, pak by pro Vás Panter FD-5 mohl být tou správnou volbou. Při práci s tímto strojem se vezete a díky tomu ušetříte v...
Stroj je vybaven převodovkou TUFF TORQ K46 DE. Nabízí nápravu s diferenciálem, automatickou uzávěrkou a brzdou. Díky použité hydrostatické převodovce je možné plynule volit...
Tato jednotka je mezi zákazníky velmi oblíbena, za příznivou cenu nabízí velmi solidní technické parametry. Je k ní možno připojit celou řadu pracovních nástavců, které jsou v...
Novinka 2023 - Pohonná jednotka pro stavebnici Panter; max. výkon motoru 11 HP; litinový válec; hydrostatická převodovka; plynule volitelná rychlost vpřed i vzad; náprava s...
Za příplatek je možno zakoupit pohonnou jednotku Panter FD-3 s motorem Briggs&Stratton I/C, Powerbuilt OHV o obsahu 500 cm3 namísto motoru s obsahem 344 cm3. I majitelé...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | DAKR spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Třída Československé armády 210, 753 01 Hranice |
| E-mail : | prodej@dakr.cz |
