plošina pracovní hliníková Krause CORDA, prac. výška 5 m
Kód: 10.66-1-280--MAM-1234477947-Detailní popis produktu
Flexibilní hliníkové pracovní lešení pro širokou škálu využití v domácnosti i ve firmě. Plošina je vyrobena z robustních hliníkových profilů, které nepodléhají korozi ani oxidaci. Maximální pracovní výška plošiny činí 5 metrů při garantované nosnosti 150 kg. Vstup na plošinu se provádí pomocí komfortního vnitřního vstupního průlezu. Vysokou stabilitu pracovní plošiny zajišťují podélné a úhlopříčné zavětrovací trubky. Pracovní plošina umožňuje práci i v mimo úrovňovém terénu, tzv. „úpravy na schody“ docílíme posunem a následnou fixací bočnice. Pro snadnou manipulaci slouží pojezdová kolečka z vysoce kvalitního ABS plastu. Mezi další přednosti patří jednoduchá a rychlá montáž Výhody a charakteristické znaky - Snadná a rychlá instalace - S možností práce na schodech - Vyrobena z kvalitních hliníkových profilů a nepodléhá tak korozi, či oxidaci - Plošina 1,50 m x 0,56 m odolná proti povětrnostním vlivům a protiskluzová - Délka stabilizační tyče - 1,80 m - 2 integrovaná kolečka pro použití jako pojízdné lešení - 2 široké stabilizační tyče pro extra stabilitu - Vhodné i pro použití na schodech a podestách - 2 žebříkové vzpěry, které umožňují použití na vnějších stěnách bez potřeby dodatečné zátěže - Dodáváno s držáky zátěže (závaží se prodávají samostatně) - Nosnost plošiny 150 kg/m² - Maximální pracovní výška 5 m. - Certifikace TÜV SÜD a VÚBP - rozměry krabic: Balík A 225 x 55 x 15,5 Balík B 210 x 56 x 13 RozměryDoplňkové parametry
| Kategorie: | Lešení |
|---|---|
| Hmotnost: | 47 kg |
| EAN: | 8591084103364 |
| Použitý materiál: | profilovaný hliník |
| Nosnost: | 150kg |
| Rozměry sestavené plošiny: | 395 x 130 x 60 |
| Hmotnost: | 47kg |
| Nadrozměr: | ano |
| Typ MALL: | lešení |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
