LUBA 2 AWD 10000 robotická sekačka

Kód: 2AWD10000--MAM-927430951-
Značka: Mammotion
ZDARMAZDARMA
LUBA 2 AWD 10000 robotická sekačka
107 490 Kč 88 835 Kč bez DPH
Skladem
Robotická sekačka LUBA 2 AWD 10000 je vhodná pro travní plochy až 10000 m2. Využívá velmi přesný navigační systém 3D Vision a RTK Fusion. Rychlé nastavení virtuálních hranic bez obvodového drátu. Pohon všech kol si snadno poradí se sklonem až 38° (80%). Možnost nastavení až 60 oblastí sekání trávy a no-go zóny. Dva žací kotouče s šířkou záběru sečení 400 mm. Bezpečné vyhýbání se překážkám pomocí 3D Vision s binokulární kamerou, ultrazvukové radary a nárazník. Snadné ovládání a nastavení pomocí Mammotion aplikace. Technologie tisku na trávník.

Detailní informace

Detailní popis produktu

LUBA 2 AWD 10000 robotická sekačka

Robotická sekačka LUBA 2 AWD 10000 je vhodná pro travní plochy až 10000 m2. Využívá velmi přesný navigační systém 3D Vision a RTK Fusion. Rychlé nastavení virtuálních hranic bez obvodového drátu. Pohon všech kol si snadno poradí se sklonem až 38° (80%). Možnost nastavení až 60 oblastí sekání trávy a no-go zóny. Dva žací kotouče s šířkou záběru sečení 400 mm. Bezpečné vyhýbání se překážkám pomocí 3D Vision s binokulární kamerou, ultrazvukové radary a nárazník. Snadné ovládání a nastavení pomocí Mammotion aplikace. Technologie tisku na trávník.

Bez instalace obvodového drátu
Navigační systém 3D Vision RTK Fusion
Poseká až 10000m2
Vyjede svah se sklonem až 38° (80%)
Záběr sečení 400 mm
Výška sečení 25-70 mm
Ovládání Mammotion aplikací
Automatické dobíjení
Plánovač sekání
Správa oblastí sečení a no-go zón
Až 60 oblasti sekání trávy
Systém vyhýbání se překážkám
Binokulární kamera, ultrazvukové radary, nárazník
Konektivita 4G, Wifi, Bluetooth
Systém pohonu všech čtyř kol (AWD)
Podpora hlasových asistentů Alexa a Google Assistant

Přesný navigační systém

Robotická sekačka LUBA 2 AWD využívá pro navigaci po vašem trávníku systém mapování 3D Vision RTK Fusion. Tento sofistikovaný systém zaručuje přesné polohování a dodržení hranic. Již žádné obvodové dráty, které by mohly být náhodně přerušeny.

Rychlé nastavení bez obvodového drátu

Stačí jít za robotickou sekačkou LUBA 2 AWD a pomocí Mammotion aplikace v chytrém telefonu vytvoříte virtuální hranice. LUBA 2 AWD využívá pro navigaci po trávníku velmi přesné polohování RTK Fusion (satelitní technologii) a 3D Vision s binokulární kamerou.

Virtuální hranice

Stačí jít za robotickou sekačkou LUBA 2 AWD a pomocí Mammotion aplikace v chytrém telefonu snadno vytvoříte virtuální hranice během chvilky.

Správa oblastí sečení

V aplikaci vytvoříte až 60 oblastí sečení a pro jednotlivé oblasti můžete nastavit různou výšku sečení i čas sečení trávy. U jednotlivých oblastí snadno upravíte velikost, hranice i natavení sečení.

Zakázané oblasti (no-go zóny)

Nastavením no-go zón zajistíte, že robotická sekačka LUBA 2 AWD nebude do daných částí zahrady vůbec zajíždět.

Vynikající průchodnost terénem (AWD)

Čtyři výkonné motory přímo v kolech zajišťují mimořádné terénní schopnosti. Robotická sekačka LUBA 2 AWD s pohonem všech kol si snadno poradí i se sklonem až 38° (80%) a bez problémů projíždí nerovným terénem, aniž by uvízla.

Inteligentní plánování trasy sekání trávy

Ve srovnání s náhodným vzorem sekání trávy u jiných robotických sekaček LUBA 2 AWD využívá přesný algoritmus sečení. Inteligentní plánování trasy sekání trávy robotickou sekačkou LUBA 2 AWD výrazně zvyšuje efektivitu sečení trávy. Robotická sekačka LUBA 2 provádí sečení trávy v mřížce a v Mammotion aplikaci snadno vyberete z několika vzorů sečení, úhly sečení i šířku cesty sečení.

Automatické dobíjení a pokračování v sečení

Jakmile baterie dosáhne kapacitu nižší jak 15 %, robotická sekačka LUBA 2 AWD se automaticky vrátí do nabíjecí základny a dobije baterii. Po nabití baterie pokračuje v sekání trávy od místa, kde bylo sekání přerušeno.

Výhody 3D Vision a RTK Fusion systému

RTK Fusion systém zajistí přesné polohování robotické sekačky LUBA 2 AWD na centimetry. Kombinace 3D Vision a RTK Fusion zajistí fungování LUBA 2 AWD bez přerušení i v případě kolísání satelitního signálu. Stabilní provoz je zachován i v oblastech s horším satelitním signálem např. pod korunami stromů.

Ovládání aplikací i hlasovým asistentem

Robotickou sekačku LUBA 2 AWD můžete kdykoliv a odkudkoliv jednoduše ovládat pomocí Mammotion aplikace, která je v češtině. Zároveň můžete sekání trávy odstartovat pomocí hlasových asistentů Alexa a Google Assistant.

Nastavení výšky a režimu sečení

Výšku sečení trávníku lze snadno a rychle nastavit v aplikaci od 25 mm do 70 mm, stačí jen pár kliknutí. V Mammotion aplikaci si snadno nastavíte ideální výšku sečení pro různé oblasti vaší zahrady, úhel sečení, preciznost sečení i rychlost sečení trávy. Nastavte si požadovaný vzor sečení trávníku a o zbytek se postará LUBA 2 AWD.

Časové plány sečení a kontrola stavu sekačky

Nastavte časový plán sečení vašeho trávníku a LUBA 2 AWD vám poskytne bezpracnou péči o trávník 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, podle harmonogramu, který jste definovali. LUBA 2 AWD podporuje připojení 4G/Wifi/Bluetooth a vy můžete kdykoliv a odkudkoliv sledovat aktuální stav či upravovat některá nastavení LUBA 2 AWD pomocí Mammotion aplikace.

Dva žací kotouče

Díky dvěma žacím kotoučům je šířka záběru sečení skvělých 400 mm. Robotická sekačka LUBA 2 AWD zajistí efektivní sečení trávníku, přesné ořezávání hran a zkracuje dobu sekání trávy.

Pohon všech kol

S patentovaným systémem pohonu všech čtyř kol (AWD) LUBA 2 AWD poskytuje výjimečnou schopnost vyjet svahy se sklonem až 38° (80%).

Odpružená ramena

Díky adaptivním odpruženým ramenům dokáže LUBA 2 AWD překonat překážky vysoké až 50 mm.

Všesměrová kola

LUBA 2 AWD je vybavená všesměrovými koly, které zajišťují šetrné otáčení na místě, aniž by poškozovala trávu.

Technologie tisku na trávník

V Mammotion aplikaci můžete vybrat různé vzory sečení a vytvářet vlastní návrhy. LUBA 2 AWD používá pokročilé algoritmy k úpravě výšky a úhlu sečení a zajišťuje přesné sečení požadovaných vzorů trávníku.

Chytré zabezpečení zahrady

Povolte funkci monitorování zahrady v reálném čase (ve výchozím nastavení je tato funkce vypnuta). V Mammotion aplikaci budete mít přístup k záznamům v reálném čase a můžete chytře zabezpečit zahradu.

Inteligentní ochrana proti odcizení

Robotická sekačka LUBA 2 AWD je proti odcizení zabezpečena několika inteligentními systémy a sledováním. Zasílání oznámení, jakmile LUBA 2 AWD překročí hranici oblasti sečení, obdržíte oznámení do chytrého telefonu. Sledujte polohu LUBA 2 AWD v reálném čase v Mammotion aplikaci pomocí 4G a GPS. První uživatel, který aktivuje LUBA 2 AWD, je právoplatným vlastníkem a může udělit další přístup. Jakmile LUBA 2 AWD překročí nastavenou hranici, automaticky se spustí alarm (geofence alarm).

Výkonná Li-ion baterie

Robotická sekačka LUBA 2 AWD 10000 využívá výkonnou li-ion baterii 10 Ah a díky tomu dokáže pracovat 180 minut a posekat trávník o ploše až 500 m2 za hodinu. Plného nabití baterie je dosaženo za 2,5 hodiny. Pokročilý systém řízení energie optimalizuje spotřebu energie LUBA 2 AWD, zlepšuje celkové využití energie a snižuje výdaje.

Vyhýbání se překážkám

LUBA 2 AWD využívá trojitý redundantní systém vyhýbání se překážkám, který spojuje 3D Vision s binokulární kamerou, ultrazvukové radary a nárazník. Jednotlivé prvky jsou strategicky uspořádány v geometrické konfiguraci, což zajišťuje nulové slepé úhly v předním a bočním směru. Toto špičkové zabezpečení poskytuje bezpečnost pro rodinu i domácí mazlíčky.

Vylepšené pokrytí RTK signálem

Technologie určování polohy RTK-GNSS zajišťuje přesnost polohování na úrovni centimetrů s možností rozšíření dosahu signálu až 5 kilometrů.

Bezpečný design LUBA 2 AWD

Bezpečnost je pro LUBA 2 AWD na prvním místě, a proto je vybavena bezpečnostním tlačítkem Stop, bezpečnostním klíčem, senzorem zdvihu a naklonění a automatickým zastavením žacích nožů v případě abnormální situace.

Další výjimečné vlastnosti LUBA 2 AWD

Velmi nízká hladina hluku Během provozu udržuje LUBA 2 AWD hladinu hluku trvale pod 60 dB. V průběhu sekání vydává jenom minimální hluk a patří k nejtišším sekačkám na trhu. Voděodolnost IPX6 Robotická sekačka LUBA 2 AWD má v pracovní poloze voděodolnost IPX6 a RTK referenční stanice má voděodolnost IPX7. Dešťový senzor LUBA 2 AWD automaticky upravuje plán sečení na základě povětrnostních podmínek v reálném čase, a to díky dešťovému senzoru a bezproblémové integraci aplikace Mammotion s místními předpověďmi počasí. FOTA aktualizace Nové aktualizace a vylepšení aplikace Mammotion lze velmi jednoduše a bez námahy stáhnout kdykoliv pomocí technologie FOTA (Firmware-Over-The-Air).

Technická specifikace

Model: LUBA 2 AWD 10000 Aplikace: Mammotion aplikace Polohování a navigace: 3D Vision RTK Fusion Spojení: 4G, Bluetooth, Wi-Fi Update firmware: FOTA Podpora: Alexa, Google Assistant Plocha pozemku: až 10000 m2 Pohon kol: nezávislý pohon všech 4 kol Počet řezacích kotoučů: 2 Počet nožů: 8 Šířka sečení: 400 mm Výška sečení trávy: 25 – 70 mm Max. sklon pozemku: 38° (80%) Max. sklon na okraji: 24° (45%) Rychlost sekání: 500 m2/1 hodina Baterie: Li-ion 10Ah Výdrž baterie: až 3 hodiny Délka nabíjení: 150 minut Virtuální hranice: ano Max. počet oblastí: 60 No-go zóny: ano Vizuální monitorování: ano Plánovač sečení: ano Dešťový senzor: ano Hlučnost: max. 60dB Ultrazvukové radary: ano, 3 Max. překonání překážky: 50 mm Automatické dobíjení: ano Senzor zdvihu a náklonu: ano Voděodolnost: LUBA IPX6 / RTK IPX7

Doplňkové parametry

Kategorie: robotické sekačky
Hmotnost: 17 kg
Hmotnost: 17 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX

Blog

Zobrazit více