Lis na ovoce 18 L / 2 t NEREZ PROFI + Drtič ovoce Fruit SHARK 1,1 kW

Kód: VARESSET1
Neohodnoceno
Značka: VARES
ZdarmaZdarma 21 270 Kč –2 %
shark fruit lis 18 jablka
21 270 Kč –2 % 20 880 Kč 17 256 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)

LIS na ovoce NEREZ PROFI HYDRAULIC 18L/2t - je menší, ale velmi šikovný a robustní lis s hydraulickou panenkou 2t umístěnou ve spodu koše. Jeho výhodou je vynikající manipulace při lisování, panenku není potřeba vyndavat, pro přestavení lisovacího kroku použijete horní nerezovou přítlačnou tyč s otvory. Lisování je komfortní a rychlé. Elektrické nerezové drtiče ovoce Fruit SHARK 1,1 kW - nový systém snadného čištění bez použití nářadí! Fruit SHARK 1,1 kW doporučujeme pro běžné uživatele, chataře, chalupáře, zahrádkáře a vyznavače zdravého životního stylu. Je skvělým pomocníkem pro zpracování především jablek, hrušek, rybízu a dalšího ovoce určeného k následnému lisování.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výhodná sada: Lis na ovoce 18L/2t NEREZ PROFI + Drtič ovoce Fruit SHARK 1,1 kW - Vaše úspora 390,- Kč

 

Sada obsahuje:

Hydraulický LIS NA OVOCE 18L/2t NEREZ PROFI + elektrický drtič ovoce Fruit SHARK 1,1 kW NEREZ 


LIS na ovoce NEREZ PROFI HYDRAULIC 18L/2t

Je menší, ale velmi šikovný a robustní lis s hydraulickou panenkou 2t umístěnou ve spodu koše. Jeho výhodou je vynikající manipulace při lisování, panenku není potřeba vyndavat, pro přestavení lisovacího kroku použijete horní nerezovou přítlačnou tyč s otvory. Lisování je komfortní a rychlé. Objem koše 18L odpovídá obsahu jedné nádoby drtiče Fruit SHARK.

Textilní vložka není součástí lisu, je třeba ji objednat zvlášt, taktéž doporučujeme přikoupit kohoutek pro lis pro regulaci výtoku šťávy (hodí se při stáčení přímo do lahví nebo koštování). 

 

Technické údaje:

TYP LISU: HYDRAULIC 18L/2t

OBSAH KOŠE / OBJEM KOŠE: 18 litrů 

VÝŠKA KOŠE: 370 mm 

LISOVACÍ SÍLA / TLAK: 2 tuny

HMOTNOST LISU: 33 kg


Elektrické nerezové drtiče ovoce Fruit SHARK 1,1 kW

Nový systém snadného čištění bez použití nářadí! Fruit SHARK 1,1 kW doporučujeme pro běžné uživatele, chataře, chalupáře, zahrádkáře a vyznavače zdravého životního stylu. Je skvělým pomocníkem pro zpracování především jablek, hrušek, rybízu a dalšího ovoce určeného k následnému lisování. Průměrná hodinová výkonnost stroje je 200–300 kg (dle rychlosti obsluhy).

 SHARK Fruit – MODEL 2021 – TECHNICKÉ ZMĚNY: 1/ Kompaktní provedení s ovládáním, proudovou a nadproudovou ochranou 2/ Větší účinnost motoru 3/ Menší proudové zatížení elektrické sítě 4/ Větší točivý moment 5/ Lepší stupeň krytí před vniknutím vody IP55 namísto IP45 (chráněno proti tryskající vodě a vniknutí velmi drobných částic a prachu) 6/ Navíc druhé gufero těsnění hřídele přímo v motoru proti eventuálnímu zatečení šťávy shora 7/ Větší obě ložiska na hřídeli 8/ Větší jmenovitý výkon motoru 1,1 kW. Pozor, u původních motorů 1,6 kW byl uváděn příkon! Výkon nového motoru je srovnatelný s provedením motoru o příkonu 2,5 kW!!!

Technické údaje:

Typ / Výkon:  Fruit SHARK 1,1 kW

Otáčky motoru:  2800 ot. / min

Průměr ovoce: 100 mm

Hmotnost: 28 kg

Rozměry stroje: 680 x 370 x 540 mm

Tepelná ochrana motoru: ano

Motorová brzda: ano

Doplňkové parametry

Kategorie: LISY NA OVOCE
Hmotnost: 61 kg

FRUIT Shark 1,6 kW - drtič ovoce VARES

Fruit SHARK 1,6 kW - systém snadného čištění

LIS na ovoce VARES HYDRAULIC 18L/2t NEREZ

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Blog

Zobrazit více