leštička úhlová na auto 180mm, 1100W, 600-3000ot./min
Kód: 51.05-LU-1100--MAM-1234477930-Detailní popis produktu
Leštička úhlová Proteco má široké využití a lze ji použít k suchému leštění nebo voskování. Díky ergonomickému tvaru a nízké hmotnosti je manipulace velmi jednoduchá. Brusný kotouč je vyměnitelný. Leštička disponuje funkcí regulace otáček, díky které si budete moci rychlost práce upravit tak, jak uznáte sami za vhodné. Výhody a charakteristické znaky - Vyměnitelný brusný kotouč - SOFT start - Regulace otáček v 5 stupních - Hmotnost 2,18 kg - Ergonomický tvarDoplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní elektrické nářadí |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.5 kg |
| EAN: | 8591084511534 |
| Provozní napětí: | 230 V ~ 50 HzV |
| Příkon: | 1 100W |
| Otáčky motoru: | 600 - 3 000ot. za min. |
| Hladina akust. tlaku (LPA): | > 70 (A)dB |
| Hladina akust. výkonu (LWA): | > 80 (A)dB |
| Vibrace v rukojeti: | 2,5 m/s2 |
| Třída ochrany: | II |
| Stupeň krytí: | IP 20 |
| Hmotnost: | 2,5kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
