Lehátko VIOLA De Luxe (Black & Grey)
Kód: 26VIOLA_BGSouvisející produkty
Stolová deska je z tvrzeného skla, podnoží opleteno umělým ratanem.
Zahradní stůl HAVANA je vyroben z hliníkovo-ocelových profilů, povrchově dokončený komaxitovou úpravou.
Stůl ze sestavy VEGA SET je vyroben z tmavě červeného meranti . Meranti je označení pro více druhů dřevin z rodu Shorea pocházejících z jihovýchodní Asie. Meranti je...
Značkový zahradní stůl s deskou POLYWOOD je díky zvolenému materiálu prakticky bezúdržbový. POLYWOOD je moderní materiál směsi plastu s dřevěnými pilinami vyznačující se...
Luxusní rozložitelný dřevěný obdelníkový stůl z exotického, velice trvanlivého a tvrdého dřeva akácie.
Výplet s oky s vysokou pevností. Speciální 4-vrstvá povrchová úprava s NANO technologií pro venkovní použití ve vlhkém prostředí. Odolné vůči vodě, slunci a mrazu. Polyesterová...
Stůl je ve tvaru obdélníku v imitaci umělého ratanu s UV filtrem. Zobrazení 360° fotografie produktu >
Stůl je ve tvaru čtverce v imitaci umělého ratanu s UV filtrem.
Zahradní stůl IPAE PRINCE 150x90 je v imitaci umělého ratanu s UV filtrem. Zobrazení 360° fotografie produktu >
Luxusní masivní dřevěný obdelníkový stůl z exotického, velice trvanlivého a tvrdého dřeva akácie.
Stůl je zhotoven z ocelových profilů povrchově dokončených komaxitovou barvou, deska stolu je v imitaci umělého ratanu z lisovaného plastu s UV filtrem. Zobrazení 360°...
Detailní popis produktu
Skládací lehátko VIOLA
Užijte si nerušený odpočinek. Společně se skládacím lehátkem Viola budete na vlnách pohody a relaxace.
Skládací lehátko Viola nabízí maximální míru komfortu. Konstrukce lehátka Viola je dokončena speciální antikorozní povrchovou úpravou. Pro větší požitek relaxu je lehátko vybaveno opěrnými područkami a polštářkem pod hlavu. Další specifikací konstrukce je její vysoká nosnost. Skládací lehátko se dá velmi snadno přenášet díky své lehkosti a eleganci.
Skládací lehátko Viola je ideální pro relaxaci s kávou, knížkou, nebo jen tak pro lenošení a dobití energie. Místa, do kterých lze lehátko umístit je spousta terasa, zimní zahrada, balkón, pergola, ale v neposlední řadě i obývací pokoj. Toto lehátko lze umístit i do interiérových prostor.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ZAHRADNÍ LEHÁTKA |
|---|---|
| Hmotnost: | 6 kg |
| EAN: | 8595557908203 |
| Rozměry v rozloženém stavu: | 162 x 64 x 69 cm |
| Materiál: | hliníkové profily |
| Povrchová úprava: | ANO, speciální antikorozní úprava |
| Čalounění: | Textiline Black & Grey |
| UV filtr: | ano |
| Nosnost: | 120 kg |
Zobrazení 360° fotografie produktu >
Luxusní masivní zahradní polohovací lehátko VeGA OSCAR z odolného a trvanlivého dřeva severské borovice. Odolné dřevo a velmi robustní konstrukce řadí tuto...
Houpací lehátko Marina DeLuxe je ideální pro relaxaci u Vašeho bazénu, na zahradě, nebo na terase.
Oblíbené houpací lehátko NORA DeLuxe je ideální pro relaxaci u Vašeho bazénu, na zahradě, nebo terase. Velice rychle a pohodlně se dá lehátko složit podél podélné osy.
Polohovatelné lehátko z ocelových profilů o průměru 25 mm dokončeno speciální antikorozní povrchovou úpravou.Čalounění: polstrované a měkčený textilene s UV filtrem.
Relaxační černé houpací lehátko z hliníkovo-ocelových profilů dokončeno komaxitovou úpravou, určené do interiérů, exteriérů k bazénům.
Polohovatelné lehátko z ocelových profilů o průměru 25 mm dokončeno speciální antikorozní povrchovou úpravou.Čalounění: polstrované a měkčený textilene s UV filtrem.
Stylové houpací závěsné lehátko je tou nejlepší volbou pro relaxaci u Vašeho bazénu, na zahradě, nebo na terase. Odpolední siestu na lehátku Laura DeLuxe si velice rychle oblíbíte.
Lehátko ZINGST se dodává ve smontovaném stavu. Není potřeba nic montovat, pouze rozložit a můžete ihned využít k použití. Jedná se o lehátko s možností polohování opěrky zad až...
Skládací lehátko Viola nabízí maximální míru komfortu. Konstrukce lehátka Viola je dokončena speciální antikorozní povrchovou úpravou. Pro větší požitek relaxu je lehátko...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Zástupce výrobce v EU : | V-GARDEN s.r.o |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU : | Dolní Nová Ves 148, 507 81 Lázně Bělohrad |
| E-mail zástupce v EU : | v-garden@v-garden.cz |
