Kultivátor benzinový 36 - 60 cm | 139 cm3
Kód: 51.06-K-2600--MAM-1234477846-Detailní popis produktu
Kultivátor benzinový 36 - 60 díky své robustní konstrukci je ideální pro lehkou až středně těžkou zeminu pro obdělávání blízko sebe osazených plodin. Tento výrobek disponuje 4-taktním benzínovým motorem o výkonu 2,6 kW. U kultivátoru lze snadno nastavit hloubku vybrat si můžete ze tří pozic. Rotační nože jsou vyrobeny z tvrzené oceli a poskytují tak dlouhou životnost a efektivnost. Kultivátor je vybaven pro snadnou manipulaci pojezdovým vodícím kolem. Nože reagují na stisknutí páky, zlepšuje se tak bezpečnost práce. Výhody a charakteristické znaky - 4-taktní benzínový motor o výkonu 2,6 kW - Možnost nastavení pracovní hloubky - 3 pozice - Ideální pomocník pro lehkou a středně těžkou zeminu pro obdělávání blízko sebe osazených plodin - Rotační nože vyrobeny z tvrzené oceli - Pro snadnou manipulaci je kultivátor vybaven pojezdovým vodícím kolem - Nože reagují na stisknutí páky - Plecí nože 4/6 ks - Průměr nožů 260 mm Specifikace olejů: - Motorový olej: pro 4T benzinové motory 15W-40 nebo s charakteristikou SAE30 (cca 5 dcl) - Převodový olej: PP90-GL5 (cca 3dcl)Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kultivátory |
|---|---|
| Hmotnost: | 36 kg |
| EAN: | 8591084511817 |
| Příkon: | 2,6W |
| Otáčky chodu naprázdno: | 3000ot. za min. |
| Průměr nožů: | 260 |
| Pracovní záběr: | 60 |
| Obsah motoru: | 139 |
| Objem nádrže: | 1,0 |
| Šířka kola: | 42 |
| Model motoru: | SG 475 |
| Hmotnost: | 36kg |
| Plecí nože: | 4/6 |
| Nadrozměr: | ano |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
