kukla svářečská samostmívací P550S
Kód: 10.55-P550-S--MAM-1234477774-Detailní popis produktu
Svářecí kukla Proteco by neměla chybět na hlavě žádného svářeče. Kukla s velikostí zorného pole 93 x 43 mm je určena nejen pro ochranu očí během svařování, ale také pro broušení. Svářecí kukla je osazena filtrem se 2 snímači, který je napájen solárním článkem a dvěma vyměnitelnými lithiovými bateriemi CR2032. Citlivost snímačů a ztmavení filtru (DIN 9 - 13 - dle metody sváření), jsou nastavitelné za pomocí ovladačů vně kukly. Čas zpoždění rozjasnění kukly od oblouku je možné nastavit plynule od 0,1 do 1s. Svým použitím je vhodná pro tyto metody svařování: - MMA - ruční obloukové svařování obalenou elektrodou - MIG - svařování v argonu - TIG - obloukové svařování bez příd. materiálu - MAG - svařování v CO2 Výhody a charakteristické znaky - Ochrana zraku při svařování či broušení - Samostmívací funkce - Napájena solárními články + dvěma lithiovými bateriemi - Uchycení pomocí hlavového kříže - 2 režimy sváření / broušeníDoplňkové parametry
| Kategorie: | Svářečské kukly |
|---|---|
| Hmotnost: | 480 kg |
| EAN: | 8591084112021 |
| Hmotnost: | 480kg |
| Pracovní teplota: | -5 až 50°C |
| Velikost průzoru filtru: | 93x43mm |
| Napájení filtru: | 1x CR2032 |
| Zatmavení filtru: | DIN 9 - 13 |
| Druh spínání: | plně automatické |
| Čas rozjasnění filtru: | 0,1 až 1,0 s |
| Optické senzory: | 4 |
| Ochranna: | DIN 16 |
| Základní zatmavení: | 4 |
| Nastavení citlivosti: | plynule |
| Typ: | P550-S |
| Materiál: | polyamid |
| Pro metody: | sváření / broušení |
| Skladovací teplota: | -20 až 70°C |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
