KRTGTR3050 - Struna kulatá 3 mm x 50 m
Kód: KRTGTR3050--MAM-471014821-Související produkty
Výkonný 1 000 W silný motor - velký ergonomicky tvarovaný bezpečnostní spínač pro pohodlnou práci. Zobrazení 360° fotografie produktu >
Strunová sekačka je určena k udržování zahradního trávníku, k úpravě okrajů trávníku a vyžínání...
Elektrický vyžínač s příkonem 550 W. Záběr 30 cm. Hmotnost 2,6 kg. Široké možnosti nastavení. Poloautomatické odvíjení struny.
Elektrický strunový vyžínač Proteco je pomocník, s jehož pomocí docílíte k precizně upravenému trávníku. Motor o výkonu 280 W a průměr strihu 22 cm zajistí efektivní práci na...
Není potřeba benzín ani baterie. Tichý a bez emisí. Vyvážená lehká konstrukce. Nízká hmotnost a nastavitelná přídavná rukojeť usnadňují manipulaci. S hmotností pouhých 2,35 kg,...
Detailní popis produktu
Struny značky Kreator jsou vhodné do všech typů cívek strunových sekaček a křovinořezů.Doplňkové parametry
| Kategorie: | STRUNY PRO STRUNOVÉ SEKAČKY |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.404 kg |
| Délka struny: | 50 m |
| Průměr struny: | 3 mm |
| Tvar struny: | kulatá |
| Materiál: | Nylon |
Struny značky Kreator jsou vhodné do všech typů cívek strunových sekaček a křovinořezů.
Profesionální struna vhodná pro sekání nízké trávy, vysoké trávy, plevele a rostlin s tuhými stonky nebo sekání na vlhkých místech, kde je růst trávy intenzivnější a stonky...
Struny značky Kreator jsou vhodné do všech typů cívek strunových sekaček a křovinořezů.
Struny značky Kreator jsou vhodné do všech typů cívek strunových sekaček a křovinořezů.
Profesionální struna vhodná pro sekání nízké trávy, vysoké trávy, plevele a rostlin s tuhými stonky nebo sekání na vlhkých místech, kde je růst trávy intenzivnější a stonky...
Struny značky Kreator jsou vhodné do všech typů cívek strunových sekaček a křovinořezů.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Zástupce výrobce v EU : | LASER-CUT s.r.o. |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU : | 4.května 2186, 755 01 Vsetín |
| E-mail zástupce v EU : | info@laser-cut.cz |
