KRT020701 - Pilový kotouč pro lamelovací frézky 100mm 6T
Kód: KRT020701--MAM-1261032266-Detailní popis produktu
Kotouč do lamelové frézky KRT020701 od Kreator o průměru 100mm slouží primárně k vytváření přesných půlkruhových drážek do dřeva a deskových materiálů. Tyto drážky se následně používají pro vkládání dřevěných spojovacích lamel, které umožňují velmi pevné, skryté a rychlé spojování nábytkových dílců. Pilový kotouč je ideální pro řezání drážek v tvrdém i měkkém dřevě, dřevotřísce a dřevovláknitých deskách.Hlavní způsoby použití: • Spojování nábytku: Vytvoření protilehlých drážek v deskových spojích (např. korpusy skříněk, police). • Spoje na tupo i v úhlech: Umožňuje kolmé spoje, pokosové spoje (45st) i spoje pod libovolným úhlem. • Lícování ploch: Pomáhá zarovnat dvě desky přesně do jedné roviny při lepení spárovekObsah balení:
- 1x pilový kotouč
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KREATOR | PŘÍSLUŠENSTVÍ | Pro lamelovačky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.14 kg |
| Počet zubů: | 6 |
| Hmotnost: | 0,11 kg |
| Upínací otvor: | 22 mm |
| Průměr kotouče: | 100 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Zástupce výrobce v EU : | LASER-CUT s.r.o. |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU : | 4.května 2186, 755 01 Vsetín |
| E-mail zástupce v EU : | info@laser-cut.cz |
