Křovinořez akumulátorový | bez aku | 40 V
Kód: 51.10-KR-40--MAM-1234477731-Detailní popis produktu
Zbavte se náročného porostu bez kabelů a benzínu. Aku křovinořez PROTECO spojuje výkon silného bezuhlíkového motoru 450 W, napájeným technologií dvou baterií 40 V (2 x 20 V). Proč bezuhlíkový motor? Na rozdíl od klasických uhlíkových motorů nevzniká tření uhlíků o komutátor, což znamená vyšší učinnost a delší životnost na jedno nabití, delší životnost motoru, plynulejší chod s menšími vibracemi a minimální nároky na údržbu. Díky tomu zvládne nejen běžný trávník, ale i houževnatý plevel, křoviny či menší náletové dřeviny. Díky lehké hliníkové konstrukci a hmotnosti jen 5,2 kg se křovinořez snadno ovládá i při delší práci. O pohodlnou práci se stará nejen ergonomická rukojeť a vyvážené těžiště, ale také praktické popruhy, které jsou součástí balení a pomáhají rozložit váhu stroje. Se strunovou hlavou a strunou o průměru 2 mm dosáhnete záběru 400 mm, pro tvrdší vegetaci lze použít třízubý žací nůž se záběrem 255 mm. TIP: Přestože lze křovinořez uvést do provozu i pomocí 2000 mAh akumulátorů, doporučujeme použití minimálně 4000 mAh. Doba provozu křovinořezu se zdvojnásobí a posekáte mnohem větší plochu. Proč si Aku křovinořez PROTECO zamilujete? - Výkonný bezuhlíkový motor 450 W - vyšší účinnost a delší životnost - Napětí 40 V (2 x 20 V) pro stabilní výkon a dlouhou životnost - Lehká a odolná hliníková konstrukce - Ergonomická rukojeť, bezpečnostní pojistka a popruhy - Záběr sečení: struna 400 mm, žací nůž 255 mm - Nízká hmotnost 5,2 kg - snadná ovladatelnost - Součástí PROTECO AKU PROGRAM - baterii je možné použít pro široký sortiment aku nářadí AKUMULÁTORY ANI NABÍJEČKA NEJSOU SOUČÁSTÍ BALENÍ!Doplňkové parametry
| Kategorie: | Aku nářadí |
|---|---|
| Hmotnost: | 5.2 kg |
| EAN: | 8591084512906 |
| Hmotnost: | 5,2kg |
| Typ motoru: | bezuhlíkový motor |
| Výkon motoru: | 450 WW |
| Maximální otáčky: | 5000ot. za min. |
| Struna: | 2 |
| Průměr nožů: | 255 |
| Šířka záběru strunové hlavy: | 400cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
