koza/podavač 4-funkční, nosnost až 200kg, výška 83-127cm
Kód: 4759985--MAM-1254512732-Detailní popis produktu
Nastavitelná 4-funkční FORTUM koza/podavač svými funkcemi (podpora-opora- podavač) nahrazuje potřebu asistenta. Výhodou je jak její variabilita ve výškovém nastavení (od 83 do 127cm), tak zejména možnost volby ze 4modulů různých pracovních pozic (pevná podpěra, kuličkový a válečkový podavač, variabilní válečkový podavač "V").- celokovová pevná konstrukce s otočnou karuselovou hlavou, pomocí které lze zvolit a zafixovat jeden ze čtyř modulů pracovní pozice: 1) pevná podpěra - šířka 75cm, max. nosnost 200kg 2) kuličkový podavač - šířka 30cm, max. nosnost 100kg 3) válečkový podavač - šířka 36cm, max. nosnost 100kg 4) variabilní válečkový podavač - šířka 36cm("V"- 2x15cm), max. nosnost 45kg
- rozměry podstavy/nožek v rozloženém stavu 68x54cm; kozu/podavač lze výškově nastavit od 83 do 127cm (v devíti krocích po 5cm)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | žebříky a vozíky |
|---|---|
| Hmotnost: | 12.78 kg |
| EAN: | 8595703612954 |
| technické parametry: | nosnost až 200kg, výška 83-127cm |
| značka: | FORTUM |
| doplňující parametr: | váha 11,2kg |
| Typ produktu: | stavební doplňky |
| Hmotnost: | 12.78 kg |
| Šířka: | 15 cm |
| Výška: | 26 cm |
| Délka: | 80 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Zástupce výrobce v EU : | Madal Bal a. s. |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU : | Bartošova 40, 760 01 Zlín |
| E-mail zástupce v EU : | info@madalbal.cz |
