kompresor bezolejový mini 230V, 1100W, 180 L/min
Kód: 51.02-MK-1100--MAM-1234477866-Detailní popis produktu
Kompaktní bezolejový kompresor je díky malým rozměrům a nízké hmotnosti vhodný k všestrannému používání. Kompresor disponuje pracovním tlakem 8 bar. Je vhodný pro huštění pneumatik, pohon nářadí, nafukování matrací, míčů atd. Díky bezolejovému provedení je nenáročný na údržbu. O snadné přenášení se postará praktické držadlo. Výhody a charakteristické znaky - Bezolejový a bezúdržbový - Pracovní tlak až 8 barů - Příkon 1,1 kW - Sací výkon 180 l/min - Praktické madlo - Hmotnost 6,5 kg - Hustilka s měřičem tlaku v pneumatikách - Sada adaptérů - Délka vzduchové hadice 3 m - Délka přivodního kabelu 3 m - Rozměry 420 x 360 x 125 mmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Kompresory |
|---|---|
| Hmotnost: | 6.5 kg |
| EAN: | 8591084511626 |
| Provozní napětí: | 230 V ~ 50 HzV |
| Příkon: | 1,1W |
| Otáčky motoru: | 3550ot. za min. |
| Pracovní tlak: | 8bar |
| Objem nas. vzduchu: | 180l/min |
| Hmotnost: | 6,5kg |
| Objem nádoby: | 0l |
| Typ: | bezolejový |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
