kladivo vrtací 800W, 3J, SDS+
Kód: 51.03-KV-800--MAM-1234477899-Detailní popis produktu
Kladivo vrtací Proteco je spolehlivý pomocník každého kutila určený k vrtání a sekání do betonu, kamene či cihel. Stačí jen použít příslušný vrták nebo sekáč, jejichž výměna je velmi jednoduchá a rychlá díky použitému mechanismu SDS+. K pohodlnému uchycení nástroje do ruky poslouží hlavní a přídavná rukojeť. Výhody a charakteristické znaky - Upínání SDS+ (SDS Plus) - Počet úderů 0-4000/min - Režimy pro maximální univerzálnost - Příkon 800 W - Přídavná rukojeť Maximální průměry nástrojů : - dřevo 30 mm - beton 26 mm - ocel 13 mm - vrtací korunky do zdi 68 mmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Pneumatická kladiva |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.7 kg |
| EAN: | 8591084511473 |
| Provozní napětí: | 230 V ~ 50 HzV |
| Příkon: | 800W |
| Počet úderů příklepu: | 0 - 4 000úderů za min |
| Hmotnost: | 2,7kg |
| Sklíčidlo: | SDS + |
| Otáčky: | 0 - 900ot. za min. |
| Síla úderu: | 3J |
| Třída ochrany: | II |
| Max. průměr vrtáku: | dřevo 30 mm, beton 26 mm, ocel 13 mm |
| Hladina akust. tlaku (LPA): | 91dB |
| Hladina akust. výkonu (LWA): | 102dB |
| Nejistota (KPA): | 3 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
