Invertorová svářečka RURIS AS140MMA

Kód: AS140M2022--MAM-915957801-
Značka: RURIS
2 675 Kč 2 211 Kč bez DPH
Skladem

Svářečka RURIS AS140MMA s proudem 140 A je nejmodernější invertorové zařízení, které se vyznačuje použitím nejnovějších technologií. Je lehká, skladná a výborně se používá. Má vysokou účinnost a výkon, snadné zapálení oblouku, výbornou tvorbu svarů, malou hmotnost a jednoduchou obsluhu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Invertorová svářečka RURIS AS140MMA

Svářečka RURIS AS140MMA s proudem 140 A je nejmodernější invertorové zařízení, které se vyznačuje použitím nejnovějších technologií. Je lehká, skladná a výborně se používá. Má vysokou účinnost a výkon, snadné zapálení oblouku, výbornou tvorbu svarů, malou hmotnost a jednoduchou obsluhu.

Technika svařování MMA

Svářečka RURIS AS140MMA je určena pro svařování MMA (obalenou elektrodou) pro údržbářské a opravárenské práce. Ruris představuje řadu obloukového svařování (pro elektrody) invertorového typu MMA, s velkou stupnicí proudu, která má oproti konvenčnímu svařování s transformátorem výhodu v tom, že zařízení je ergonomické, snadno se přenáší a může poskytovat elektronické řízení intenzity proudu (intenzita pracovního proudu).

Svářečka RURIS AS140MMA dokáže pracovat s bazickými nebo rutilovými elektrodami o průměru 1,6 mm - 3,2 mm. Vyšší intenzita proudu znamená nepřetržité a delší používání při svařování, jakož i širší rozsah elektrod.

Elektrody Rutilové se používají hlavně pro nízkolegované oceli, pro svary vyžadující příjemný vzhled. Po vytvoření svarové housenky zůstává na svarovém povrchu struska, která se sama oddělí. Zároveň tyto elektrody nezanechávají stopy strusky nebo postříkání.

Elektrody Bázické se používají spíše pro vysokolegované oceli, ale také pro nízkolegované oceli (plechy, trubky) a po vytvoření svarové housenky zůstává na svarovém povrchu struska, kterou je třeba odstranit úderem kladiva. .

Tloušťku a typ oceli, která se má svařovat, pracovní rychlost (svařování), tloušťku svařovací elektrody je třeba zvolit podle intenzity proudu nabízené svářečkou Ruris pro vysokou odolnost vůči svařování materiálů.

Inovativní funkce

Zahrnuje nejnovější technologie a funkce, které jsou v současnosti dostupné.

Digitální displej: velmi snadné použití je vybaven displejem, který zobrazuje zvolené funkce a pracovní parametry.

Hot Start : zařízení vytváří zvýšení výstupního napětí, které usnadňuje spuštění elektrického oblouku.

Anti Stick : snižuje svařovací proud při zkratování elektrody. Zabraňuje přilepení elektrody k materiálu.

Arc Force: Schopnost svařovat velmi krátkým obloukem, dokonce i při dotyku svařovacího materiálu. Nejvhodnější pro obtížné polohy / elektrody.

Vícenásobné využití

Svářečka RURIS AS140MMA najde uplatnění jak v domácnostech nebo v poloprofesionálním využití např. jako v autodílnách nebo na zemědělských farmách.

Jednoduchá manipulace

Kompaktní svářečka RURIS AS140MMA s nízkou hmotností pouhých 4,9 kg se snadno instaluje a obsluhuje. Její přeprava je jednoduchá díky rukojeti a popruhu. Také se snadno skladuje a udržuje.

Parametry:
Napájecí napětí: 230 V
Frekvence: 50/60 Hz
Maximální výkon: 4,5 kVA
Napětí na prázdno: 60 V
Regulace svařovacího proudu: 20 - 140 A
Průměr elektrody: 1,6 - 3,2 mm
Třída izolace / ochrany: H / IP21S
Funkce: digit. dispej, Arc Force, horký start, Anti-stick
Hmotnost: 4,9 kg
Příslušenství v ceně: svařovací maska, drátěné kladivo/kartáč, kleště na stůl, kleště na držák elektrod, 2,5 kg rutilových elektrod 2,5 mm, magnetický trojúhelník

Invertorová svářečka RURIS AS140MMA

 

Doplňkové parametry

Kategorie: SVÁŘECÍ INVERTORY
Hmotnost: 8.096 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX

Blog

Zobrazit více