horkovzdušna pistole | 2000 W | s LCD displejem
Kód: 51.07-HP-2000--MAM-1234477781-Detailní popis produktu
Horkovzdušná pistole s výkonem 2000 W je nezbytným nástrojem pro kutilské práce zahrnující odstraňování starých laků a barev, montáž plastových trubek a širokou škálu dalších aplikací. S moderním LCD displejem dosáhnete plné kontroly nad nastavením teploty a průtoku vzduchu. Pistole nabízí dva režimy teploty: I. režim udržuje stálou teplotu 60 °C zatímco II. režim umožňuje nastavit teplotu od 60 °C do 600 °C, což poskytuje maximální flexibilitu při práci. Díky průtoku vzduchu v rozmezí od 300 do 500 l/min. je tento nástroj ideální pro různé úkoly, od odstraňování nátěrů až po tvarování plastů. Keramický tepelný článek zajišťuje rovnoměrné a rychlé zahřívání, zatímco zabudovaná tepelná pojistka poskytuje zvýšenou ochranu proti přehřátí, což zajišťuje bezpečnost při práci. Tepelnou pojistku lze v případě potřeby vypnout. Kromě toho je pistole vybavena dochlazováním - po vypnutí běží ventilátor ještě 15 sekund, aby došlo k bezpečnému dochlazení přístroje. Díky nízké hmotnosti 0,87 kg, zaručuje pohodlnou manipulaci. Dlouhý přívodní kabel o délce 200 cm Vám umožní volný pohyb při práci. Součástí balení je také četné příslušenství (nástavec pro ochranu skla, nástavec pro sváření trubek, kuželový nástavec, nástavec pro sušení a rozmražování, škrabka na barvy a laky, špachtle) a praktický přepravní kufřík, který usnadňuje přenášení a uskladnění přístroje. Výhody a charakteristické znaky: - Výkon 2000 W - Dva provozní režimy - I. 60 °C II. 60 - 600 °C - Průtok vzduchu 300 až 500 l/min. - Dochlazování - 15 sekund po vypnutí běží ventilátor - Přívodní kabel 200 cm - Nízká hmotnost 0,87 kg - Celková hmotnost sady 2 kg Součastí balení: Přepravní kufr, nástavec pro ochranu skla, nástavec pro svařování trubek, kuželový nástavec, nástavec pro sušení a rozmražování, škrabka na barvy a laky, špachtleDoplňkové parametry
| Kategorie: | Horkovzdušné pistole |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.87 kg |
| EAN: | 8591084512425 |
| Provozní napětí: | 220 - 240 V / 50 HzV |
| Příkon: | 2000 WW |
| Třída ochrany: | II |
| Hmotnost: | 0,87kg |
| Teplota vzduchu: | I - 60 °C / II - 60 °C až 600 °C°C |
| Průtok vzduchu: | 500l/min |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
