Hoblovka s protahem PROFI | 1500 W | 254 mm
Kód: 51.01-HP-254-P--MAM-1234477692-Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hoblovky |
|---|---|
| Hmotnost: | 30 kg |
| EAN: | 8591084513187 |
| Hmotnost: | 30kg |
| Průměr odsávacího hrdla: | 63mm |
| Otáčky nožového hřídele: | 8500 |
| Počet nožů v nožovém hřídeli: | 2 |
| Výkon: | 1500 |
| Napětí: | 230 V / 50 Hz |
| Rozměry vodícího pravítka: | 635 x 127mm |
| Rozměry stolu pro srovnávání: | 920 x 264mm |
| Max. šířka hoblování: | 254 mmmm |
| Max. výška protahu: | 120mm |
| Max. hloubka hoblování: | 2mm |
| Rozměr stolu protahu: | 380 x 254mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
