Hoblovka s protahem PROFI | 1250 W | 204 mm
Kód: 51.01-HP-204-P--MAM-1234477693-Detailní popis produktu
Hoblovka s protahem PROFI 1250 W - přesné opracování dřeva v kompaktním stroji Když potřebuješ srovnat křivé prkno, zarovnat hranol nebo připravit materiál pro další práci, hoblovka s protahem PROFI ti výrazně usnadní práci. V jednom stroji totiž spojuje klasickou hoblovku i protahovačku, takže zvládne srovnávání povrchu i přesné nastavení tloušťky materiálu. O spolehlivý chod se stará motor o výkonu 1250 W, který bez problémů zvládne běžné opracování dřeva v dílně. Maximální hoblovací šířka 204 mm umožňuje pohodlnou práci i s širšími prkny. Nožový válec se dvěma HSS hoblovacími noži z rychlořezné oceli a otáčkami 8000 ot./min zajišťuje plynulý úběr materiálu a hladký výsledný povrch. Při protahování lze opracovat materiál až do výšky 120 mm, přičemž maximální úběr materiálu je 2 mm a jeden průchod. Stabilní pracovní stoly dobře vedou materiál a přispívají k přesnému a rovnoměrnému opracování. Kompaktní provedení ocení hlavně domácí dílny a menší truhlářské provozy, kde není místo na velké stroje. Proč si ji oblíbíš? - Hoblovka a protahovačka v jednom stroji - srovnávání i přesné opracování materiálu - Motor 1250 W - spolehlivý výkon pro běžnou práci se dřevem - Hoblovací šířka 204 mm - pohodlná práce i s širšími prkny - Otáčky válce 8000 ot./min. - pro hladký a rovnoměrný povrch - Maximální výška protahu 120 mm - zvládne i silnější materiál - Úběr až 2 mm na průchod - rychlé a kontrolované hoblování - HSS hoblovací nože - dlouhá životnost a čistý řez Hoblování a protahování v jednom stroji Hoblovací část slouží k rychlému srovnávání nerovností na povrchu dřeva - například u prken z pily nebo staršího materiálu. Protah pak umožňuje přesné opracování materiálu na požadovanou tloušťku, takže výsledný kus je rovný po celé délce. Díky dvěma HSS hoblovacím nožům a otáčkám 8000 ot./min probíhá opracování plynule a výsledný povrch je čistý a připravený pro další práci. Přenos výkonu je řešen kombinací řemenového a řetězového převodu, který zajišťuje spolehlivý chod motoru stroje a synchronizovaný posuv materiálu při protahování. Na co se hoblovka hodí - srovnávání prken a hranolů - příprava materiálu pro výrobu nábytku - přesné opracování dřeva na požadovanou tloušťku - truhlářské a hobby projekty - práce v domácí nebo menší profesionální dílně Součást balení - imbusový klíč - vodící pravítko - posuvná tyč - odsávací přípojka - náhradní klínový řemen Technické parametry - Příkon motoru: 1250 W - Otáčky nožového válce: 8000 ot./min. - Počet hoblovacích nožů: 2 - Materiál hoblovacích nožů: HSS (rychlořezná ocel) - Max. šířka hoblování: 204 mm - Max. výška protahu: 120 mm - Max. úběr materiálu: 2 mm - Rozměry stolu pro srovnávání: 737 x 210 mm - Rozměry stolu protahu: 350 x 204 mm - Rozměry vodícího pravítka: 530 x 102 mm - Ochrana motoru: anoDoplňkové parametry
| Kategorie: | Hoblovky |
|---|---|
| Hmotnost: | 23 kg |
| EAN: | 8591084513170 |
| Otáčky nožového hřídele: | 8000 |
| Počet nožů v nožovém hřídeli: | 2 |
| Výkon: | 1250 |
| Napětí: | 230 V / 50 Hz |
| Rozměry vodícího pravítka: | 530 x 102mm |
| Rozměry stolu pro srovnávání: | 737 x 210mm |
| Max. šířka hoblování: | 204mm |
| Max. výška protahu: | 120mm |
| Max. hloubka hoblování: | 2mm |
| Rozměr stolu protahu: | 350 x 204mm |
| Hmotnost: | 23kg |
| Průměr odsávacího hrdla: | 63mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
