gril keramický 32 cm ČERNÝ + ochranný plášť, pohrabáč
Kód: 62.22-GK-32-B--MAM-1234477793-Detailní popis produktu
Keramický gril PROTECO 32 cm slouží k úpravě pokrmů těmito způsoby: uzení, grilování/pečení a nebo prudké pečení. Gril vyrobený z keramiky je tou nejlepší volbou pro venkovní přípravu pokrmů na dřevěném uhlí. Keramická vložka grilu má schopnost vysokého udržování vysoké teploty - stěny přijímají teplo a rovnoměrně jej rozdělují po celém vnitřku. Pomocí víka spotřebuje keramický gril mnohem méně paliva než obyčejné grily - až o 45° méně uhlí než běžný gril na dosažení teploty v rozmezí 50° - 420°C. Gril je samočistící. Jednoduše se zahřeje na 350°C, čímž se uvnitř vypeče tuk zbytky jídel. Výhody a charakteristické znaky - Zahradní gril - Vhodný k přípravě masa - Rozmezí teploty 50° - 420°C - 2 cm keramická stěna na udržování vnitřní teploty - Samočistící - Keramické tělo grilu - Kompaktní rozměry 32 x 57 x 45 cm (Š x V x H) - Pomalé vaření/uzení, gril/pečení, prudké pečení - Tloušťka stěny 2 cm - Ochranný plášť jako DÁREK - Průměr roštu 27 cm - Výška grilovací plochy 31 cm - Teploměr Obsah balení: - 1x keramická kopule, 1x stojan, 1x keramické ohniště, 1x kulatý rošt z ušlechtilé oceli 27 cm, 1x pohrabáčDoplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní grily |
|---|---|
| Hmotnost: | 22.5 kg |
| EAN: | 8591084620700 |
| Hmotnost: | 22,5kg |
| Barva: | černá |
| Typ: | gril |
| Materiál: | keramika |
| Rozměry: | 32 x 57 x 45 |
| Rozmezí teploty: | 50 - 420 |
| Tloušťka stěny: | 2 |
| Průměr kopule: | 32 |
| Grilovací rošt: | 27 |
| Šířka: | 57cm |
| Průměr roštu: | 27 |
| Výška grilovací plochy: | 35 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
