Gloria MultiBrush speedcontrol PLUS - multifunkční elektrický kartáč

Kód: 000298.0000
Značka: GLORIA
3 505 Kč 2 897 Kč bez DPH
Skladem

Multifunkční elektrický kartáč MultiBrush speedcontrol PLUS, je ovládán výkonným elektromotorem (230 V, 500 W), lze použít k ošetření kamenných a dřevěných povrchů, stejně jako k čištění spár, ořezávání okrajů a péči o trávník. Elektrický kartáč se skládá z pohonné jednotky, na kterou lze namontovat až 11 různých doplňků.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Multifunkční elektrický kartáč MultiBrush speedcontrol PLUS, je ovládán výkonným elektromotorem (230 V, 500 W), lze použít k ošetření kamenných a dřevěných povrchů, stejně jako k čištění spár, ořezávání okrajů a péči o trávník. Elektrický kartáč se skládá z pohonné jednotky, na kterou lze namontovat až 11 různých doplňků. Jednotlivé nástavce lze měnit bez použití nářadí. Plynulá regulace otáček umožňuje ještě větší flexibilitu. Takto mohou být znečištěné kamenné povrchy čištěny silou a stejným přístrojem je možné šetrně aplikovat ochranné oleje na dřevěné povrchy.

Přehled 5 oblastí použití MultiBrush speedcontrol PLUS:

KÁMEN
Pomocí až 3 různých kartáčů na kámen lze očistit jakýkoli povrch z kamene jak od lehkého znečištění, jako je nazelenalý povlak, tak i od nepoddajných hub, jako jsou lišejníky. Kartáč na kámen SOFT z nylonu je již součástí dodávky.

SPÁRY
Drátěný kartáč pro čištění spár (součástí balení) odstraňuje plevel a mech z teras a mezer na chodníku. Alternativně nabízí GLORIA nylonový kartáč pro kamenné povrchy citlivé na poškrábání.

DŘEVO / WPC
Nylonový kartáč na dřevo UNIVERSAL je správnou volbou pro čištění a údržbu dřevěných teras. Díky optimalizovanému profilu kartáče jsou drážky a mezery důkladně vyčištěny. Výhoda: Ve srovnání s vysokotlakým čističem je MultiBrush obzvlášť šetrný k materiálu.

OKRAJE TRÁVNÍKU
Ořezávač trávníků Cut&Brush odstraňuje převislou trávu z kamenných cest a obrubníků. Nerezový kotouč se zařezává do země a seče trávu, zatímco nylonový kartáč čistí povrch kamene.

TRÁVNÍK
MultiBrush speedcontrol PLUS nabízí také „balíček péče all-inclusive“ pro trávník. Vertikutační válec se používá na jaře a na podzim. Vertikutační válec prořeže trávník pomocí nožů z nerezové oceli a odstraní odumřelé zbytky rostlin a mech z trávníku. Provzdušňovací válec pročesává trávník pomocí ocelových pružin a zajišťuje tak optimální provzdušnění trávníku. Voda a živiny proto mohou být lépe absorbovány kořeny.

Tip: Pravidelné stříhání trávníku pomáhá zabránit opětovnému růstu plevele. Se sekačkou trávníků a okrajů FineCut lze tuto práci provádět přesně a snadno. GLORIA má připraveno i řešení pro péči o umělý trávník. Nylonový kartáč na umělý trávník čistí travní koberec a narovnává stébla trávy. 

Doplňkové parametry

Kategorie: ZAMETACÍ KARTÁČE
Motor: 230 V, 50 Hz
Výkon: 500 W
Délka: 135 cm
Ergonomická rukojeť: ano
Hmotnost: 3,6 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX

Blog

Zobrazit více