EUROM Prodlužovací hadice 8m
Kód: 21616989Související produkty
Akumulátorový tlakový čistič lze použít k čištění a pěnění i k zalévání rostlin. Lze jej použít ve spojení s jakýmkoliv zdrojem vody, jako je dešťový sud, jezírko, nebo můžete...
Akumulátorová myčka sice nedosahuje takových výkonů, jako velké elektrické myčky, její zásadní předností ovšem je, že může pracovat i v místech, kde není dostupný elektrický...
GLORIA MultiJet 18V je vysoce výkonný rozprašovací systém, pomocí kterého se může čistit, pěnit a provozovat ošetřování rostlin. Několika pohyby ruky se z výkonného čisticího...
Přenosná tlaková myčka Helpmation GFS-C1 je kompaktní a lehký pomocník vhodný na velice účinné mytí jízdního kola, motocyklu, automobilu, karavanu, lodě, zahradního nářadí či...
Akumulátorový tlakový čistič lze použít k čištění a pěnění i k zalévání rostlin. Lze jej použít ve spojení s jakýmkoliv zdrojem vody, jako je dešťový sud, jezírko, nebo můžete...
Doplňkové parametry
| Kategorie: | PŘÍSLUŠENSTVÍ K MYČKÁM |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| Hmotnost balení: | 1 kg |
| Šířka: | 31 cm |
| Výška: | 7 cm |
| Hloubka: | 40 cm |
Jedná se o trysku 5v1 pro tlakovou myčku Michelin MPX 25EHDSP.
Prodlužovací hadice 8 m k tlakové myčce EUROM Force 2000
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Eurom |
|---|---|
| Adresa : | Kokosstraat 20, 8281 JC Genemuiden, Netherlands |
| E-mail : | info@eurom.nl |
