Elpumps PP 80 - odstředivé čerpadlo 900 W

Kód: PP 80
Neohodnoceno
Značka: Elpumps
ZdarmaZdarma
Elpumps PP 80 - odstředivé čerpadlo 900 W
2 999 Kč 2 479 Kč bez DPH
Skladem (10 ks)

Odstředivá čerpadla Společnost Elpumps má ve výrobě odstředivých čerpadel více než dvacetiletou tradici. Můžete si být tedy jistí, že dostáváte do ruky prvotřídní produkt vyrobený z poctivých a kvalitních materiálů, které jsou zárukou dlouhé životnosti čerpadla. Čerpadlo je určeno k přečerpávání čisté vody a jiných nekorozivních kapalin s nízkou viskozitu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

PP 80 - odstředivé čerpadlo

Odstředivá čerpadla

Společnost Elpumps má ve výrobě odstředivých čerpadel více než dvacetiletou tradici. Můžete si být tedy jistí, že dostáváte do ruky prvotřídní produkt vyrobený z poctivých a kvalitních materiálů, které jsou zárukou dlouhé životnosti čerpadla. Čerpadlo je určeno k přečerpávání čisté vody a jiných nekorozivních kapalin s nízkou viskozitu. Čerpadla jsou osazeny motory s velmi tichým chodem a s dostatečnou výkonovou rezervou, která zabraňuje dlouhodobému přehřívání motoru a umožňuje přečerpat velké objemy kapalin. Robustní podstavec umožňuje pevné připevnění stroje k podložce.

 Možnosti využití:

Dodávka vody do domácnosti, posílení tlaku v potrubích, zavlažování a postřikování zahrady nebo skleníku, dodávka a odvod vody v průmyslu, dolech, v komerčních a výškových budovách, v centrálních klimatizacích a systémech ústředního topení. Dále se hodí na přečerpávání čisté vody a jiných nekorozních kapalin s nízkou viskozitou, s pH 6,5 – 8,5 a teplotou kapaliny v rozmezí 4 až 60°C.

 Technika:

Před spuštěním je třeba zavodnit sací potrubí. Tělo čerpadla je vyrobeno z heavy-duty litiny a další prvky ze speciálního odolného plastu. Hřídel čerpadla je vyrobena z oceli a je utěsněna mechanickým profesionálním dvojitým těsněním s keramickými prvky. Materiál (mosaz) oběžného kola má výborné antikorozní parametry a je odolný i vůči abrazivnímu vlivu případných nežádoucích nečistot a proti případnému krátkodobému běhu na sucho. Motor je speciálně hermeticky utěsněn proti vniknutí vody a je chráněn tepelnou pojistkou. Kvalita všech komponentů zaručuje dlouhý a bezúdržbový provoz čerpadla.

Doplňkové parametry

Kategorie: POVRCHOVÁ ČERPADLA
Příkon: 900 W
Typ motoru: 230V, 50Hz
Max. čerpací výkon: 3000 l/hod
Max. výška: 55 m
Max. výška sání: 8 m
Průměr závitu: 1 '
Délka kabelu: 1,5 m
Kabeláž: H05 RNF 3 x 1,5 mm2
Max. teplota média: 35 °C
Hmotnost: 9.5 kg
Rozměry balení: 290 x 210 x 220 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: